• Главная
  • У Юр’ївській опорній школі працюють одразу два буккросинги
13:53, 13 декабря 2017 г.

У Юр’ївській опорній школі працюють одразу два буккросинги

У Юр’ївській опорній школі працюють одразу два буккросинги

Буккросинг – вільна бібліотека для обміну книжками, яку облаштовують у громадських місцях.Головне правило – замість взятої книги потрібно поставити іншу. У Юр’ївській опорній школі працюють одразу два буккросинги. Наповнити полиці допомогла обласна влада – у новому навчальному році подарували понад тисячу книжок, розповів радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.

«В області розпочато масштабне оновлення шкіл, – з азначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Ми не просто ремонтуємо старі будівлі – ми створюємо сучасний освітній простір. Буккросинги – частина цього. У Юр’ївській опорній школі відкрили одразу дві такі бібліотеки, для яких подарували понад тисячу книжок.».

Креативні полиці з книжками стали окрасою капітально відремонтованої школи. Буккросинги – на другому та третьому поверхах школи. Є книжки зі шкільної програми.

«Нам дуже поталанило з цими буккросингами. Нині школярі вивчають нові твори, наприклад, «Місто» Валер’яна Підмогильного. Раніше знайомилися з ним лише хрестоматійно, бо не було книжок. Тепер – є така можливість», – розповіла вчитель української мови та літератури Любов Бойко.

Буккросинги виховують любов до читання з дитинства. Серед читачів – багато молодших учнів. Старші діти знаходять у буккросингах найновіші книжки.

«Тут є ще геть нові книжки. Їх поки навіть важко знайти в Інтернеті. Коли бачу такі «знахідки» на цих полицях – дуже радію», – розповіла дев’ятикласниця Дар’я Лисунець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Юрьевка #школа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...