• Главная
  • Богданівська та Вербківська об’єднані громади - лідери України за рівнем фінансової спроможності
10:06, 12 декабря 2017 г.

Богданівська та Вербківська об’єднані громади - лідери України за рівнем фінансової спроможності

Експерти офісу реформ при Мінрегіоні проаналізували доходи й видатки 366 об’єднаних громад країни. У рейтингу ТОП-20 найуспішнішими визнані Слобожанська, Богданівська та Вербківська об’єднані громади Дніпропетровщини, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Громади мають можливість розширити свої повноваження та отримати додаткові ресурси на розвиток, – зазначив Валентин Резніченко. – Найуспішнішими є ті громади, які постійно нарощують власні доходи та залучають інвестиції.Серед таких – Слобожанська, Богданівська та Вербківська. За рівнем фінансової спроможності вони визнані лідерами на всеукраїнському рівні».

Загальний рейтинг формували на підставі аналізу чотирьох показників – власні доходи й капітальні видатки на одного мешканця, рівень дотаційності бюджетів та видатків на утримання апарату управління.

Зокрема, власні доходи на одного мешканця у Слобожанській громаді становлять 14,1 тис грн, у Богданівській – 8,7 тис грн, у Вербківській – 8,9 тис грн.

Загалом у громадах Дніпропетровщини, утворених торік, власні доходи на одного жителя збільшилися у 2,3 рази, у громадах, об’єднаних у 2015 році, – зросли майже на 23%. На розвиток територій вони спрямували майже 225 млн грн.

За результатами моніторингу, до десятки національних лідерів увійшла й Новоолександрівська об’єднана громада.

Оцінку фінансової спроможності 366 громад України провели за результатами моніторингу виконання місцевих бюджетів за три квартали 2017 року.

Сьогодні на Дніпропетровщині 57 об’єднаних громад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#громады
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...