
11:40, 6 грудня 2017 р.
У Павлограді привітали волонтерів
5 грудня у Павлограді, в приміщенні Молодіжного центру спілкування «Позитивний Павлоград», пройшла святкова зустріч з нагоди Міжнародного дня волонтера, повідомляють у міськвиконкомі.
Грамоти, подяки і вітальні листи з рук міського голови Павлограда Анатолія Вершини отримали волонтери громадських організації та об’єднань: «Армія допомоги», «Патріот», «Кулінарна сотня», «Дамські пальчики» та інші.

Міському голові передали подяку від військовослужбовців.

Гостями на цьому святі стали солдати військової частини №3024, один із них — Володимир Пальоха — заспівав пісню «Я скучаю по тебе».

Свої творчі номери волонтерам подарували артисти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня