Через борги за тепло у Павлограді арештували 5 квартир

Учора, 5 грудня, міський голова Анатолій Вершина провів апаратну нарада, у ході якої керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк доповів про стан розрахунків населення за спожиті послуги та про проведену роботу з боржниками.

Про це повідомляє пресс-служба міськвиконкому.

Микола Вовк зазначив, що за останній місяць підприємство уклало з абонентами 360 договорів реструктуризації на загальну суму 3,2 млн грн.

Однак є й ті городяни, які взагалі не сплачують комунальні послуги, через що в них накопились величезні борги перед КП «Павлоградтеплоенерго». І з часом вони тільки збільшуються.

Через заборогованість за тепло перед підприємством за рішеннями суду накладено арешт на 5 квартир.

До речі, в Україні практично не застосовується практика конфіскації житла громадян за комунальні борги. Чинне в Україні законодавство гарантує захист права людини на житло, яке закріплене в Конституції України. Зокрема, Закон" Про виконавче провадження "забороняє забирати єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій воно розташоване.

"У той же час, з метою захисту прав дітей, чинним законодавством заборонено відчуження нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні. У таких випадках необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування", - наголошують в Міністерстві юстиції України.

Разом з тим, встановлений законом порядок стягнення майна боржника передбачає, що в першу чергу борг повинен бути погашений за рахунок коштів боржника, а в разі відсутності коштів - іншого майна, і тільки в крайньому випадку застосовується стягнення житла.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
612 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов