![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Близько трьох сотень недоношених малюків народилися цьогоріч у перинатальному центрі Дніпра
![Близько трьох сотень недоношених малюків народилися цьогоріч у пери... Близько трьох сотень недоношених малюків народилися цьогоріч у перинатальному центрі Дніпра](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цьогоріч медики Дніпропетровського обласного перинатального центру прийняли близько трьох сотень передчасних пологів. Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА, понад сотню малюків важили не більше півтора кілограма.
«Щороку на Дніпропетровщині народжується близько 400 недоношених малюків, вага яких – не більша за півтора кілограма. Переважно, всі вони – пацієнти обласного перинатального центру. Тут є кваліфіковані кадри та сучасне обладнання для виходжування таких дітей, – зазначили в обласному департаменті охорони здоров’я. – Цьогоріч у цьому медзакладі з’явилися на світ понад сотню «мініатюрних» хлопчиків та дівчаток».
Вага 35 малюків доходила до кілограма, ще 66 – до півтора кілограма.
«Окрім обласного перинатального центру, найменших немовлят виходжують ще у перинатальному центрі Кривого Рогу, Центрі матері та дитини ім. проф. Руднєва, обласній дитячій лікарні та лікарні ім. Мечникова», – додали в обласному департаменті охорони здоров’я.
У 2016-му в області зареєстровано 1,2 тисячі передчасних пологів. Народилося близько 400 недоношених малюків.