У Тернівці діти учасників АТО зможуть безкоштовно відвідувати тренажерні та ігрові зали

У 2018 році діти, батьки яких є учасниками АТО або загинули під час участі в антитерористичній оперції, зможуть безоплатного відвідувати тренажерні, ігрові зали та майданчики, які відносяться до КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «ТЕМП».

Таке рішення було прийнято 24 листопада, під час пленарного засідання 28 сесії Тернівської міської ради.

Депутати внесли певні зміни в Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік. Перші зміни передбачають збільшення щомісячної допомоги членам сімей загиблих в АТО з 1640 грн до 1700 грн.

Таким чином, у 2018 році членам сімей загиблих безпосередньо в зоні проведення антитерористичній операції, які зареєстровані та проживають у м. Тернівка, буде надаватися щомісячна соціальна матеріальна допомога в розмірі одного прожиткового мінімуму (з 01.01.2018 р. – 1700 грн; з 01.07.2018 р. – 1777 грн; з 01.12.2018 р. – 1853 грн).

Також членам сімей загиблих безпосередньо в зоні проведення антитерористичній операції буде надана додаткова пільга у розмірі 50 – відсоткової знижки у вигляді грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу (крім передбаченої законодавством пільги у нормі 50 – відсоткової знижки з оплати за житлово-комунальні послуги та на придбання твердого палива і скрапленого газу в межах соціальних норм житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами).

Крім того, діти, батьки яких є учасниками АТО, і діти, батьки яких загинули (померли) під час участі в АТО зможуть безоплатного відвідувати тренажерні, ігрові зали та майданчики, які відносяться до КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «ТЕМП» м. Тернівка».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов