• Головна
  • Цьогоріч на Дніпропетровщині всиновили 130 дітей
19:34, 21 листопада 2017 р.

Цьогоріч на Дніпропетровщині всиновили 130 дітей

Цьогоріч на Дніпропетровщині всиновили 130 дітей

У 2017 році на Дніпропетровщині всиновили 130 дітей. Це на 13% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Дякуємо кожній родині, яка зробила сміливий крок та всиновила дитину. Ви подарували малечі найголовніше – сімейний затишок, батьківську любов, турботу та захист. Ваш вчинок - справжній прояв милосердя», - зазначив Валентин Резніченко.

Цьогоріч на Дніпропетровщині всиновили 130 хлопчиків та дівчат. Вони потрапили до українських сімей, здебільшого – із нашої області. Родину знайшла 41 дитина віком до одного року, 81 - до 10 років та 8 – до 18 років.

Аби всиновити дитину, слід звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малого та оформити документи.

За 2015-2016 роки на Дніпропетровщині всиновили 336 дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сироты #усыновление #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Мала вже понад 30 вильотів: у NYT розповіли про єдину бойову пілотесу гелікоптера в Україні https://24tv.ua/katerina-keruye-gelikopterom-mi-8-shho-vidomo-pro-yedinu-ukrayini_n2825014
Вигнаний народ: як СРСР депортував кримських татар, а Росія забирає їхній дім і досі
Комбат 47-ї бригади подав рапорт на звільнення через "дебільні задачі" на Курщині
Папа Римський Лев XIV після церемонії інтронізації проведе приватну зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє Sky News
Оголошення
live comments feed...