У Павлограді 50 відмінників навчання отримали стипендії міського голови

17 листопада в Павлограді відбувся молодіжний форум з нагоди Дня студента, в рамках якого міський голова Анатолій Вершина вручив сертифікати на отримання стипендій міського голови відмінникам навчання вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста Павлоград.

Захід проходив у Палаці творчості дітей та юнацтва. На ньому були присутні представники міської влади, громадських організацій, відділу освіти, ЗМІ, студенти ВНЗ та старшокласники.

В цьому році стипендіатами стали 30 кращих представників вищих навчальних закладів міста та 20 представників загальноосвітніх шкіл міста.

Це відмінники навчання, претенденти на отримання «Золотої» або «Срібною» медалі, переможці олімпіад, молодь з активною життєвою позицією, діти, які мають творчі та спортивні досягнення міського, регіонального,обласного, всеукраїнського рівнів.

Крім вручення сертифікатів на отримання стипендій, на заході відбувся показ презентації на тему “Майбутнє улюбленого міста Павлограда”, яку підготували студенти вищих навчальних закладів та ГО «ФАЙНОГРАД».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов