• Головна
  • Павлоградський кікбоксер привіз «бронзу» зі світових змагань
12:54, 17 листопада 2017 р.

Павлоградський кікбоксер привіз «бронзу» зі світових змагань

Днями у Будапешті (Угорщина) завершився чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WAKO.

У змаганнях взяли участь близько 1600 спортсменів з 61 країни світу. Україну представляли 35 спортсменів, серед котрих і павлоградець Олександр Українець, повідомляє радіо "Самара" із посиланням на тренера СОК «Центр» Володимира Єрьоміна.

Павлоградський кікбоксер привіз «бронзу» зі світових змагань, фото-1

Олександр провів 3 поєдинки, перемігши кікбоксера із Македонії та Німеччини. Програв спортсмену із Туреччини – Олександру не вистачило лише одного бала. Таким чином, наш земляк увійшов до числа найкращих спортсменів світу.

Павлоградський кікбоксер привіз «бронзу» зі світових змагань, фото-2

Тепер Олександр Українець є бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO 2017 року. Крім того, збірна України за підсумками змагань посіла 10-е загальнокомандне місце. Першість у збірної Туреччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію