Білогородського, обвинуваченого в сприянні тероризму, забрали з Павлоградського суду до лікарні

14 листопада у Павлоградському міськрайонному суді мало відбутись підготовче засідання по справі Сергія Білогородського, який обвинувачується у сприянні терористичній організації та незаконному придбанні й зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу. Через погане самопочуття підсудного слухання перенесли.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськрайонного суду.

14 листопада під час засідання по справі Сергія Білогородського останньому стало недобре. В приміщення суду конвойна служба викликала швидку медичну допомогу, після чого лікар прийняв рішення про госпіталізацію обвинуваченого до лікувального закладу.

Наступного дня на судовому засіданні було пред’явлено довідку з лікувального закладу, в якій зазначалось, що Сергій Білогородський перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, та не може бути присутнім на слуханні за станом здоров’я.

В зв’язку з відсутністю обвинуваченого в залі суду підготовче судове засідання відклали до 20 грудня.

Нагадаємо, що Білогородський Сергій Анатолійович обвинувачується у сприянні терористичній організації та незаконному придбанні й зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Судовий розгляд по справі розпочався ще 27 лютого. Починаючи з 28 березня по 27 вересня у справі відбулось 9 судових засідань, на яких було допитано більше десяти свідків.

В семи судових засіданнях прокурором не було забезпечено явку свідків обвинувачення, на яких наполягали прокурор та сторона захисту. У два засідання, з незалежних від суду причин, не було доставлено обвинуваченого, якому колегія суддів Павлоградського міськрайонного суду неодноразово продовжувала строк тримання під вартою.

12 жовтня, внаслідок закінчення строку повноважень в головуючого судді Анатолія Косюка, було проведено повторний авто-розподіл, де визначили нового головуючого суддю. Судовий розгляд розпочали з початку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов