5632.com.ua

На в’їзді в Павлоград планують встановити відеокамеру

Задля забезпечення громадської безпеки та порядку на території Павлограда на вул. Луганській планують встановити камеру відеоспостереження.

Про це вчора під час засідання депутатів повідомив заступник міського голови Олександр Радіонов.

Він зазначив, що для облаштування відеокамерами автомагістралей міста необхідно виділити з міського бюджету 50 тисяч гривень.

35 тис грн піде на закупку 1 одиниці техніки і 15 тис грн – на встановлення і обслуговування цієї відеокамери.

«Ми хочемо встановити відеокамеру на вулиці Луганській. Це єдиний в’їзд у місто, який не контролюється камерами відеонагляду», - відмітив О. Радіонов.

Окрім того, наразі також встановлено відеокамеру на перехресті Західнодонбаська і Дніпровська, де було скоєно не одне ДТП, додав заступник мера.

Міський голова підкреслив важливість камер відео спостереження для громадської безпеки та порядку.

«Дуже багато злочинів розкривається завдяки нашим відеокамерам. Це й угони транспортних засобів, і ДТП, і незаконне ввезення та вивезення зброї, тощо», - зазначив А. Вершина.

Нагадаємо, що відомості з камер відеоспостереження поступають в режимі онлайн безпосередньо на пункт поліції. А зберігаються відео виключно у міськвиконкому, та надаються правоохоронним органам по запиту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать