![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю
В автомобілі «ВАЗ 2109», на якому пересувалися чоловіки, працівники поліції виявили та вилучили 2 пістолети з набоями, 2 бити, балаклаву і запал до гранати.
Про це повідомляє ГУ НП в Дніпропетровській області.
![В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-1 В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції Павлограда надійшла інформація, що в автомобілі може перевозитися зброя. 14 листопада на вул. Полтавській транспортний засіб зупинили для перевірки. На час зупинки в салоні автомобіля перебувало четверо молодиків. В результаті огляду була виявлена зброя та боєприпаси.
![В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-2 В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Чоловіків доставили до Павлоградського відділу поліції. Все вилучене направили на проведення відповідних експертиз.
![В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-3 В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Встановлено, що чоловіками від 23 до 27 років. Всі вони жителі м. Кривий Ріг. Наразі поліцейські перевіряють їх на причетність до скоєння на території Дніпропетровської області кримінальних правопорушень.
![В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-4 В центрі Павлограда затримали групу молодиків зі зброєю, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).