5632.com.ua

У Павлограді збільшиться тариф на воду

З 1 січня 2018 року послуга постачання холодної води збільшиться на 0,84 коп., а водовідведення на 0,92 коп. Про це стало відомо в ході слухання, що відбулось в актовій залі КП "Павлоградводоканал".

На сьогодні постачання холодної води для населення обходиться у 15,828 грн за 1 куб. м., а водовідведення - 9,672 грн за куб. м., повідомляє радіо "Самара".

Директор КП "Павлоградводоканал" Олександр Карпець розповів, що він не має право знизити тариф на воду, оскільки Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже зафіксувала у своїх Постановах та Рішення збільшення тарифу для Павлограда.

"З 1 січня 2018 року послуга постачання холодної води збільшиться на 5,3%, а послуга водовідведення на 9,5%", - розповів Олександр Карпець.

Також він додав, що у разі, якщо він як чиновник буде знижувати тариф, то за це передбачена кримінальна відповідальність.

Більш детально про діючі та нові тарифи можна переглянути на фото, що додаються до публікації.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать