Багатоповерхівки Павлограда технічно не готові до переходу на автономне опалення

Ще минулого місяця в Павлограді бурхливо обговорювалось питання стосовно переходу з централізованого на автономне опалення. Думки з цього приводу були різні: хтось був проти цього, а хтось всіма руками "за". Але виявилось, що багатоповерхівки міста технічно не готові до такого переходу.

«Будинки, які у нас є, технічно і проектно не готові до переходу на автономне опалення. Виникає дуже багато питань: скільки будуть сплачувати за опалення бокові квартири, а також перші і останні поверхи; що робити з мережами (водопровід і каналізація), які знаходяться у підвалі; та багато інших питань. Загалом, там дуже великий комплекс робіт», - повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Нагадаємо, що раніше мер зазначав про те, що місту варто переходити на автономне опалення. Для зразка хотіли взяти схеми переходу міст Нікополя та Марганцю. Першими планували вивести школи та дитячі садочки, а після цього – багатоповерхівки.

Але сьогодні міський голова наголосив на тому, що Павлограду все-таки краще не відходити від централізованого опалення, тому що це економічно вигідно.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов