Багатоповерхівки Павлограда технічно не готові до переходу на автономне опалення

Ще минулого місяця в Павлограді бурхливо обговорювалось питання стосовно переходу з централізованого на автономне опалення. Думки з цього приводу були різні: хтось був проти цього, а хтось всіма руками "за". Але виявилось, що багатоповерхівки міста технічно не готові до такого переходу.

«Будинки, які у нас є, технічно і проектно не готові до переходу на автономне опалення. Виникає дуже багато питань: скільки будуть сплачувати за опалення бокові квартири, а також перші і останні поверхи; що робити з мережами (водопровід і каналізація), які знаходяться у підвалі; та багато інших питань. Загалом, там дуже великий комплекс робіт», - повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Нагадаємо, що раніше мер зазначав про те, що місту варто переходити на автономне опалення. Для зразка хотіли взяти схеми переходу міст Нікополя та Марганцю. Першими планували вивести школи та дитячі садочки, а після цього – багатоповерхівки.

Але сьогодні міський голова наголосив на тому, що Павлограду все-таки краще не відходити від централізованого опалення, тому що це економічно вигідно.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать