Павлоградців очікує підвищення тарифів на воду

12 жовтня у ході засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були схвалені проекти Постанов щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Відповідно до змін, абонентів КП «Павлоградводоканал» очікує підвищення тарифів на воду.

Про це повідомили в КП "Павлоградводоканал".

Під час засідання НКРЕКП було схвалено проекти Постанов «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) становить 15,012 грн/м3, а на централізоване водовідведення - 9,18 грн/м3.

А після набрання чинності Постанов НКРЕКП тарифи для абонентів КП «Павлоградводоканал» становитимуть:

- централізоване водопостачання (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) – 16,092 грн/м3 з ПДВ ;

- централізоване водовідведення (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) – 10,236 грн/м3 з ПДВ.

Разом – 26,328 грн/м3 з ПДВ.

Тариф на постачання холодної води (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) сьогодні складає 15,828 грн/м3, а на централізоване водовідведення - 9,672 грн/м3.

А становитиме:

- постачання холодної води (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) – 16,668 грн/м3 з ПДВ;

- водовідведення (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) – 10,596 грн/м3 з ПДВ.

Разом – 27,264 грн/м3 з ПДВ.

Проекти постанов (з додатками) розміщені на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 13.10.2017 р.

Постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», але не раніше 01 січня 2018 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов