У двох комунальних підприємств Павлограда нові керівники

У Павлограді провели конкурс з призначення на посади нових керівників Управлінню комунального господарства і будівництва, а також КП "Павлограджилсервіс".

Про це повідомив міський голова Анатолій Вершина.

"Я хочу представити Завгороднього Андрія Юрійовича, якого призначено на посаду начальника УКГіБ. На конкурс висувалися дві кандидатури. Друга особа - непогана, але він ніколи не працював у будівництві та не розуміє, що це таке. Тому конкурс виграв Андрій Завгородній",- зазначив мер.

Новий керівник має повну вищу освіту. Народився 8 грудня 1985 року в с. Золоте Поле (АРК). Свою трудову діялльність розпочав у 2007 році.

"Я прошу працювати чесно і відкрито, тому що дуже багато претензій було до Управління",- наголосив Анатолій Вершина.

Крім того, він представив присутнім нового директора КП "ПЖС" - Бондаря Євгенія Гавриловича.

Народився він 31 липня 1957 року в м. Павлоград. Має повну вищу освіту. Свою трудову діяльність розпочав з 1980 року.

"Саме комунальне підприємство зараз переживає не кращі часи. Але Євгеній Гаврилович вже трохи розібрався. Тому все буде добре",- підвів підсумки міський голова.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов