У Павлограді з’явиться новий комунальний заклад

З 2018 року у Павлограді створять нову комунальну установу для роботи з дітьми-інвалідами – інклюзивно-ресурсний центр. Такі закладу мають бути по всій Україні, згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження положення про інклюзивно-ресурсний центр».

Про це повідомила заступник міського голови Олена Шуліка.

«Ми пропонуємо з 1 січня 2018 року створити в місті комунальну установу «Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр», який буде надавати послуги по інклюзиву, навчанню та висновкам щодо дітей. Положення центру вже розроблено. З ним ознайомились юристи та профільні спеціалісти. Воно є типовим по всій Україні», - зазначила жінка.

Відповідно до постанови КМУ, інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах.

Новий центр планують створювати на базі колишнього НВК, який підпорядковується структурі відділу освіти. Його обслуговуватимуть 13,5 штатних одиниць.

Заклад надаватиме послуги дітям не тільки з Павлограда, а й з села Межирічі. Пізніше планується створити ще один центр для малечі з цього району.

При створенні центру виникають певні проблеми. Головною з них є не фінансування, як говорять фахівці, а й наповнюваність штатних одиниць: дефектологів та спеціалістів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
205 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить