• Главная
  • Тисячі павлоградців страждають від гіпертонічної хвороби
11:18, 25 сентября 2017 г.

Тисячі павлоградців страждають від гіпертонічної хвороби

Тисячі павлоградців страждають від гіпертонічної хвороби

Артеріальна гіпертонія є одним з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи и при відсутності лікування призводить до збільшення ризику виникнення ішемічної хвороби серця, інсультів, ураження нирок, збільшення загальної смертності, повідомляє Лікар-терапевт  АЗПСМ № 8 Лілія Анатоліївна Буряк.

 На сьогоднішній день під наглядом лікарів АЗПСМ № 8 перебуває 5880 пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, з яких 4505 випадків припадає саме на гіпертонічну хворобу.

 Вона належить до захворювань, які скорочують тривалість життя, включаючи ішемічну хворобу серця, мозкові інсульти та інфаркти.

 За 1 півріччя 2017 року по АЗПСМ № 8 було зареєстровано 21 випадок інфаркту міокарду (10 випадків за 2016 рік) та 34 випадки інсультів (39 випадків за 2016 рік).

 В нашому місті діє соціальна програма «Доступні ліки», яка полягає у відшкодуванні вартості лікарських засобів особам, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Станом на 1 півріччя 2017 року вже було виписано 486 рецептів (1555 чол.).

 Кожний бажаючий мешканець міста має право звернутися до свого сімейного лікаря своєї амбулаторії  за  консультацією з метою виявлення підвищених цифр артеріального тиску та попередження ускладнень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#медики #гипертония #инсульт #инфаркт #статистика
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...