Мешканка Придніпров`я говорить, що може бачити майбутнє інших людей

Одні просять її за зирнути в майбутнє , віднайти зниклу річ чи навіть близьку людину. І нші крутять пальцем біля скроні і називають її відьмою. Вона вже до цього звикла. Тетяна - мешканка одного із сіл Павлоградщини. Жінка стверджує, що вміє розгадувати сни, пророкувати чужу долю, подумки бачити на відстані і лікувати різні хвороби. А в певні дні вона спілкується … з небіжчиками!

Тетяна приголомшила мене своїми здібностями за рік після нашого знайомства. Розповіла мій сон. Увесь до деталей. До речі, привід для нашої зустрічі був зовсім випадковий, ніяк не пов'язаний і з дивами . Почувши про її «таланти», я залишився вірним своєму скептицизму і не особливо дослухався до того, що вона намагалася мені розповісти. Якщо людина фантазує, значить, у н еї багатий внутрішній світ, гадав я. «Прозріння», пов'язане зі сном, настало значно пізніше .

Все почалося з « і стоти» і «каната»

«Тут немає ніякого чаклунства, - сміється Тетяна. - Просто я знаю цю інформацію і відчуваю багато - ось і все! » Вичерпн е пояснення, нічого не скажеш! «Одного разу мені довелося пережити велику трагедію, - розповідає жінка. - Очевидно, вона і стала поштовхом до якихось внутрішніх змін. Я відчула, що мені від чиняються двері в інші світи. Це нелегко пояснити. Адже багато з того, що зі мною відбувається, я і сама не можу зрозуміти».

За словами Тетяни, в се почалося з появи в її житті яко їсь безтілесно ї сутності, «істоти» . Тетяна розповідає, що зовні вона скидалася на морську тварину . Її нечіткий образ виникав перед очима жінки щоразу , коли вона відчувала гострий біль у будь-якій частині тіла і просила невідомі сили позбавити її від мук. Ну, скажімо, ближче до ночі починало штрикати у хворому зубі. Істота, каже Тетяна, немов забирала собі її фізичні страждання. А п отім зникал а (психіатри напевно б назвали це галюцинаціями - прим. а втора). «Я не знаю, звідки вона: чи то з потойбіччя, чи з іншого виміру. Але мені здається, вона жіночого роду», - каже жінка.

Кілька років тому вона стала відчувати ледь не фізичний зв'язок і з космосом (термінологія, ймовірно, тут умовна – прим. авт. ). Сполучною ланкою слу гував невидимий для людського ока потік енергії, схожий на тугосплетенний канат. Він виходив і з глибин В сесвіту, пронизував Тетяну з голови до ніг і зникав у надрах землі. «Канат» давав жінці сили для безконтактного лікування нескладних хворих . Неймовірно, погодьтеся?

Зіткнувшись і з невідомим і не давши йому належного пояснення, Тетяна звернулася за допомогою до більш досвідченої «коле ги » і з сусіднього села. Та, вислуха ла «чаклунку», але залишила багато її питан ь без відповіді. Щоправда, с казала, правда, що у Тетяни є дар спілкуватися з померлими. У певні дні і тільки на кладовищі. А ще порадила їй зберігати деякі свої видіння в таємниці - аби ними на зло Тетяні не скористалися екстрасенси-недоброзичливці.

Демонструвати свої здібності оточуючим Тетяна почала ще до появи в її житті «болезаспокійливо ї » Істоти і «енергетичного каната». Найчастіше вона за зирала в чиєсь недалеке майбутнє і намагалася його «відгадати» (до речі, з азартними іграми так не виходило). Коли вдавалося, була певна, що їй просто щастить. Але згодом везіння перестало здаватися випадковістю, і Тетяна замислилася…

«В однієї моєї знайомої син служив в армії. Додому він писав несистематично, т ому вирахувати , коли батьки отримають його наступну звісточку, було неможливо. На спір і з тією жінкою я вгадувала ці дні, записувала їх на папірець і ховала під замок . К оли знайома отримувала листа, ми разом від чиняли схованку і звіряли дати. Я не пам'ятаю, щоб колись програвала. До того ж, я назвала своїй знайомій приблизну дату повернення її сина додому. Сказала, що він з'явиться несподівано. Так і сталося », - згадує Тетяна .

Нещодавно, розповідає жінка, вона дуже раділа, коли допомогла своїм землякам розшукати зниклого кота. Господарі везли його велосипедом у кошику, раптом посеред дороги тварина злякалась, вистрибнула і одразу дременула в бур ` яни. Її кілька днів шукали, але дарма. «Коли господарі прийшли до мене, вони ледь не плакали, - говорить жінка. - Бо їхній улюбленець - породистий і зовсім кімнатний. Я їх розпитала і сказала, аби вони знов пройшлися тим шляхом, яким їхали велосипедом. Знала, що вони знайдуть кота. Я бачила їхню зустріч. Так і сталося. Вони мені дякували».

А потім почула музику і голос хлопця

Свого часу дар (або покарання) ненавмисного ясновидіння, коли Тетяну, немов хтось змушує зазирати у майбутнє своїх знайомих, зіграв із нею злий жарт. Якось навесні вона побачила день смерті близької подруги. Набирала з колодязя воду і раптом зупинилася, втративши зв'язок і з навколишнім світом. «Коли біля нашого ганку роз квітне перший тюльпан, тоді її і не стане... У моїй голові ця думка чітко прозвучала», - згадує жінка. За тиждень пророцтво збулося.

Вона і нині бачить смерть, що нависає над ще живими людьми. Відчуває останні хвилини їхнього життя, але вдіяти нічого не може. «Навесні цього року до мене звернулася моя знайома, - розповідає Тетяна. - Попросила, аби я дізналася долю одного українського бійця, чия мати втратила з ним зв'язок і не знаходила собі місця від розпачу. Я зважилася, хоч такі речі мені дуже болять. Кілька днів я перебувала у важкому стані. А потім почула звуки музики і передсмертний голос молодого хлопця, який промовляв слово «мама» і «4, 1… 4, 1». Звісно, я нічого нікому про це не сказала, знайомій повідомила, що не бачу бійця. Коли його знайшли вбитим, виявилося, що тими цифрами позначалася висота, де він воював. Це дуже боляче…»

Тетяна зізнається, що їй страшно (не так, як усім іншим) бувати на кладовищі. «Я боюся, що на якомусь із надгробків побачу обличчя близької мені людини, яка ще жива. І дату її смерті», - говорить жінка. І все ж до покійни ків вона ходить. О бирає потрібний час і йде поговорити. Вони з ` являються їй несподівано і так само раптово зникають у нікуди. Про що вони розповідають? Про принади іншого, свого світу, і про дурниці нашого, який вони колись залишили... Рідні давно звикли до Тетяни х чуд асій .

«Мені не потрібна популярність»

Про свою популярност ь серед земляків моя знайома говорить мало. Втім, за неї це роблять самі односельці: якось я став свідком її телефонної розмови з кимось із селян. Люди запиту вали «ворожку» про втрачені ними документи. «Іноді кілька разів на день звертаються, - говорить Тетяна. – Буває, таке просять! » Сказати, що слава провидиці гріє Тетяні душу, не можна. Її неординарні здібності мають і зворотній бік: багато мешканців її рідного села позаочі кличуть жінку відьмою. Інші просто крутять пальцем біля скроні. Приємного в тому, зрозуміло, мало. Однак Тетяна намагається не ображатися на своїх земляків - каже, що їх ній час ще не настав …

Ми домовилися з Тетяною, що я не буду називати ні її імені (в тексті воно не справжнє), ні адреси, за якою вона живе. «Мені абсолютно не потрібна популярність, адже це тяжкий тягар. Я лише хочу розібратися в тому , що зі мною відбувається , і навчитися управляти невідомими силами. Поки я не зустріла того, хто щиро хотів би мені в цьому допомогти ...» - зізнається Тетяна.

Олександр Шульга

P . S До різного роду чаклунів, ворожок, цілителів і екстрасенсів я завжди ставився і нині ставлюся з великою пересторогою. Хоча б тому, що серед цієї братії чимало звичайних шарлатанів-заробітчан і просто диваків. Втім, спостерігаючи за Тетяною, я схиляюся до думки, що ця жінка справді наділена чимось таким, що для нас є незрозумілим. В усякому разі, н аз и вати її талановито ю фантазеркою я б точно не став. Гадаю також, що історія цієї жінки може бути цікавою не лише різноманітним фахівцям з емпіричним складом мислення, а й людям віруючим, представникам церкви.

гадалка рассказ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
В Украине готовят пилотный проект по закрытию шахт в одном из городов, для этого используют немецкий опыт. Об этом сообщает 112.ua со ссылкой на интервью и. о. министра энергетики Ольги Буславец «Радио Свобода». По её словам, в Украине существует около 65 городов, в которых шахта является единственным предприятием, на котором могут работать люди. В таких городах, как правило, на каждую семью есть один человек, который работает на такой шахте и является кор...
Общество
Председатель Днепропетровского областного совета Святослав Олейник обратился к работодателям Днепропетровщины с просьбой обеспечить своим сотрудникам надлежащие условия труда в условиях высоких температур. «В нашей области установилась аномально высокая температура, поэтому руководители предприятий должны принять определенные меры по предупреждению несчастных случаев из-за жары. Я призываю всех работодателей выполнить условия Законодательства и обеспечить...
Происшествия
В селе Богуслав вчера вечером (5 июля) ушёл из дома и до сих пор не вернулся местный житель, молодой парень по имени Артур. Полицейские офицеры Богдановской ОТГ обращаются ко всем, кто владеет информацией о местонахождении пропавшего, сообщить по номеру телефона: 066-200-33-09. К поискам парня присоединились и спасатели Павлоградского поисково-спасательного отряда «Антарес». Об этом они сообщили в своей официальной группе в Facebook. «Працюємо на пошуках з...
Общество
В связи с объявленным в стране карантином, по всей Украине ограничено проведение массовых мероприятий. Именно поэтому праздник Ивана Купала в этом году широко отмечаться не будет. При этом некоторые люди всё равно придут к водоёмам, чтобы отметить этот народно-обрядовый праздник, который отмечается в ночь с 6 на 7 июля. Как правило, он проходит у воды и сопровождается разжиганием купальского костра. В связи с этим спасатели области советуют жителям региона...
Происшествия
5 июля в 11:52 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что неподалёку от пгт Юрьевка горит сухая трава и камыш. Об этом сообщили в Главном управлении ГСЧС Украины в Днепропетровской области. Прибыв на место происшествия, спасатели установили, что пожар возник на открытой территории и из-за порывов ветра приобрел большие масштабы. Огнем была уничтожена сухая трава и камыш на площади 3 га. В результате пожара погибших и пострадавших нет. Ранее мы...
Общество
Мы уже писали о том, что с 30 июня через железнодорожную станцию «Павлоград-1» запустили поезд сообщением Константиновка-Одесса, который довезёт павлоградцев до города на Черноморском побережье. Спустя несколько дней, 3 июля, через Павлоград начал курсировать ещё один «курортный» поезд сообщением Харьков-Бердянск. «Одесский» поезд ходит через Павлоград ежедневно, отправляясь из столицы Западного Донбасса в 20:26 и прибывая в город-герой Одессу в 09:48. Вре...
Экология
В течение дня синоптики обещают в Павлограде ясную погоду, без осадков. Утром температура воздуха составит +25…+30 градусов, днём будет 36 градусов тепла, вечером обещают +28 градусов. Народный календарь: Сегодня день мученицы Агриппины. В народе Агриппину прозвали Аграфеной Купальницей, потому что день её памяти предшествует празднику Ивана Купала. 6 июля совершались многие купальские обряды, а ночь с Аграфены на Ивана считали волшебной (купальская ночь)....
Общество
Першотравенская городская больница пополнилась современным медицинским оборудованием. Об этом сообщили в отделе по вопросам внутренней политики и информации Першотравенского городского совета. Данное лечебное учреждение оказывает медицинскую помощь не только жителям Першотравенска, но и жителям Петропавловского и Межевского районов. В последнее время большое внимание уделяется обеспечению больницы современным медицинским оборудованием. Так, недавно за сред...
Происшествия
4 июля в 19:40 в Службу спасения «101» поступило сообщение о пожаре за пределами села Самарское Петропавловского района. Об этом сообщили в Главном управлении ГСЧС Украины в Днепропетровской области. Прибыв на место, пожарные установили, что на поле горят посевы пшеницы и остатки стеблей скошенных зерновых культур на общей площади 2 га. Кроме этого, огнем были охвачены колеса и кабина трактора, который стоял посреди поля. К счастью, водитель транспортного...