Мешканка Придніпров`я говорить, що може бачити майбутнє інших людей

Одні просять її за зирнути в майбутнє , віднайти зниклу річ чи навіть близьку людину. І нші крутять пальцем біля скроні і називають її відьмою. Вона вже до цього звикла. Тетяна - мешканка одного із сіл Павлоградщини. Жінка стверджує, що вміє розгадувати сни, пророкувати чужу долю, подумки бачити на відстані і лікувати різні хвороби. А в певні дні вона спілкується … з небіжчиками!

Тетяна приголомшила мене своїми здібностями за рік після нашого знайомства. Розповіла мій сон. Увесь до деталей. До речі, привід для нашої зустрічі був зовсім випадковий, ніяк не пов'язаний і з дивами . Почувши про її «таланти», я залишився вірним своєму скептицизму і не особливо дослухався до того, що вона намагалася мені розповісти. Якщо людина фантазує, значить, у н еї багатий внутрішній світ, гадав я. «Прозріння», пов'язане зі сном, настало значно пізніше .

Все почалося з « і стоти» і «каната»

«Тут немає ніякого чаклунства, - сміється Тетяна. - Просто я знаю цю інформацію і відчуваю багато - ось і все! » Вичерпн е пояснення, нічого не скажеш! «Одного разу мені довелося пережити велику трагедію, - розповідає жінка. - Очевидно, вона і стала поштовхом до якихось внутрішніх змін. Я відчула, що мені від чиняються двері в інші світи. Це нелегко пояснити. Адже багато з того, що зі мною відбувається, я і сама не можу зрозуміти».

За словами Тетяни, в се почалося з появи в її житті яко їсь безтілесно ї сутності, «істоти» . Тетяна розповідає, що зовні вона скидалася на морську тварину . Її нечіткий образ виникав перед очима жінки щоразу , коли вона відчувала гострий біль у будь-якій частині тіла і просила невідомі сили позбавити її від мук. Ну, скажімо, ближче до ночі починало штрикати у хворому зубі. Істота, каже Тетяна, немов забирала собі її фізичні страждання. А п отім зникал а (психіатри напевно б назвали це галюцинаціями - прим. а втора). «Я не знаю, звідки вона: чи то з потойбіччя, чи з іншого виміру. Але мені здається, вона жіночого роду», - каже жінка.

Кілька років тому вона стала відчувати ледь не фізичний зв'язок і з космосом (термінологія, ймовірно, тут умовна – прим. авт. ). Сполучною ланкою слу гував невидимий для людського ока потік енергії, схожий на тугосплетенний канат. Він виходив і з глибин В сесвіту, пронизував Тетяну з голови до ніг і зникав у надрах землі. «Канат» давав жінці сили для безконтактного лікування нескладних хворих . Неймовірно, погодьтеся?

Зіткнувшись і з невідомим і не давши йому належного пояснення, Тетяна звернулася за допомогою до більш досвідченої «коле ги » і з сусіднього села. Та, вислуха ла «чаклунку», але залишила багато її питан ь без відповіді. Щоправда, с казала, правда, що у Тетяни є дар спілкуватися з померлими. У певні дні і тільки на кладовищі. А ще порадила їй зберігати деякі свої видіння в таємниці - аби ними на зло Тетяні не скористалися екстрасенси-недоброзичливці.

Демонструвати свої здібності оточуючим Тетяна почала ще до появи в її житті «болезаспокійливо ї » Істоти і «енергетичного каната». Найчастіше вона за зирала в чиєсь недалеке майбутнє і намагалася його «відгадати» (до речі, з азартними іграми так не виходило). Коли вдавалося, була певна, що їй просто щастить. Але згодом везіння перестало здаватися випадковістю, і Тетяна замислилася…

«В однієї моєї знайомої син служив в армії. Додому він писав несистематично, т ому вирахувати , коли батьки отримають його наступну звісточку, було неможливо. На спір і з тією жінкою я вгадувала ці дні, записувала їх на папірець і ховала під замок . К оли знайома отримувала листа, ми разом від чиняли схованку і звіряли дати. Я не пам'ятаю, щоб колись програвала. До того ж, я назвала своїй знайомій приблизну дату повернення її сина додому. Сказала, що він з'явиться несподівано. Так і сталося », - згадує Тетяна .

Нещодавно, розповідає жінка, вона дуже раділа, коли допомогла своїм землякам розшукати зниклого кота. Господарі везли його велосипедом у кошику, раптом посеред дороги тварина злякалась, вистрибнула і одразу дременула в бур ` яни. Її кілька днів шукали, але дарма. «Коли господарі прийшли до мене, вони ледь не плакали, - говорить жінка. - Бо їхній улюбленець - породистий і зовсім кімнатний. Я їх розпитала і сказала, аби вони знов пройшлися тим шляхом, яким їхали велосипедом. Знала, що вони знайдуть кота. Я бачила їхню зустріч. Так і сталося. Вони мені дякували».

А потім почула музику і голос хлопця

Свого часу дар (або покарання) ненавмисного ясновидіння, коли Тетяну, немов хтось змушує зазирати у майбутнє своїх знайомих, зіграв із нею злий жарт. Якось навесні вона побачила день смерті близької подруги. Набирала з колодязя воду і раптом зупинилася, втративши зв'язок і з навколишнім світом. «Коли біля нашого ганку роз квітне перший тюльпан, тоді її і не стане... У моїй голові ця думка чітко прозвучала», - згадує жінка. За тиждень пророцтво збулося.

Вона і нині бачить смерть, що нависає над ще живими людьми. Відчуває останні хвилини їхнього життя, але вдіяти нічого не може. «Навесні цього року до мене звернулася моя знайома, - розповідає Тетяна. - Попросила, аби я дізналася долю одного українського бійця, чия мати втратила з ним зв'язок і не знаходила собі місця від розпачу. Я зважилася, хоч такі речі мені дуже болять. Кілька днів я перебувала у важкому стані. А потім почула звуки музики і передсмертний голос молодого хлопця, який промовляв слово «мама» і «4, 1… 4, 1». Звісно, я нічого нікому про це не сказала, знайомій повідомила, що не бачу бійця. Коли його знайшли вбитим, виявилося, що тими цифрами позначалася висота, де він воював. Це дуже боляче…»

Тетяна зізнається, що їй страшно (не так, як усім іншим) бувати на кладовищі. «Я боюся, що на якомусь із надгробків побачу обличчя близької мені людини, яка ще жива. І дату її смерті», - говорить жінка. І все ж до покійни ків вона ходить. О бирає потрібний час і йде поговорити. Вони з ` являються їй несподівано і так само раптово зникають у нікуди. Про що вони розповідають? Про принади іншого, свого світу, і про дурниці нашого, який вони колись залишили... Рідні давно звикли до Тетяни х чуд асій .

«Мені не потрібна популярність»

Про свою популярност ь серед земляків моя знайома говорить мало. Втім, за неї це роблять самі односельці: якось я став свідком її телефонної розмови з кимось із селян. Люди запиту вали «ворожку» про втрачені ними документи. «Іноді кілька разів на день звертаються, - говорить Тетяна. – Буває, таке просять! » Сказати, що слава провидиці гріє Тетяні душу, не можна. Її неординарні здібності мають і зворотній бік: багато мешканців її рідного села позаочі кличуть жінку відьмою. Інші просто крутять пальцем біля скроні. Приємного в тому, зрозуміло, мало. Однак Тетяна намагається не ображатися на своїх земляків - каже, що їх ній час ще не настав …

Ми домовилися з Тетяною, що я не буду називати ні її імені (в тексті воно не справжнє), ні адреси, за якою вона живе. «Мені абсолютно не потрібна популярність, адже це тяжкий тягар. Я лише хочу розібратися в тому , що зі мною відбувається , і навчитися управляти невідомими силами. Поки я не зустріла того, хто щиро хотів би мені в цьому допомогти ...» - зізнається Тетяна.

Олександр Шульга

P . S До різного роду чаклунів, ворожок, цілителів і екстрасенсів я завжди ставився і нині ставлюся з великою пересторогою. Хоча б тому, що серед цієї братії чимало звичайних шарлатанів-заробітчан і просто диваків. Втім, спостерігаючи за Тетяною, я схиляюся до думки, що ця жінка справді наділена чимось таким, що для нас є незрозумілим. В усякому разі, н аз и вати її талановито ю фантазеркою я б точно не став. Гадаю також, що історія цієї жінки може бути цікавою не лише різноманітним фахівцям з емпіричним складом мислення, а й людям віруючим, представникам церкви.

гадалка рассказ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
В Павлограде задержали мужчину в неадекватном состоянии, который угрожал прохожим предметом, похожим на пистолет. Происшествие случилось вечером 21 января на ПЗТО. Об этом сообщили на официальной странице ВПК «Айдар» в Фейсбуке. «Прогулка по вечернему городу порой очень опасное времяпровождение. Стоит наступить сумеркам, как будто черти из преисподней, на улице появляются как компании, так и отдельные личности в поисках "приключений". Вот и сегодня на одно...
Общество
В учреждениях профессионально-технического образования Днепропетровщины стартовали Дни открытых дверей. Они пройдут в 53 ПТУ области. Об этом сообщили в департаменте образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации. «По всей Украине в учреждениях профтехобразования стартовали традиционные встречи с абитуриентами. Такие мероприятия позволяют им познакомиться с будущими преподавателями, узнать о сроках обучения и выяснить, что необходимо для поступле...
Происшествия
Участковыми офицерами полиции Павлограда были выявлены нарушения законодательства в сфере торговли спиртными напитками. В отношении правонарушителей были составлены административные протоколы. Об этом сообщили в Павлоградском отделе полиции. 20 января полицейскими во время проверки информации, поступившей на спецлинию «102», было установлено, что в магазине по ул. Харьковская осуществляется продажа алкогольной продукции на разлив. Кроме этого, в одном из м...
Экология
Сегодня на территории Павлограда синоптики обещают пасмурную погоду, днём возможен дождь. Порывы ветра будут достигать 6-12 метров в секунду. Температура воздуха на протяжении всего дня будет удерживаться на отметке в +2 градуса. Народный календарь: Сегодня день пророка Самея. В этот день наши предки выпускали на прогулку скот, чтобы не застаивался в конюшнях и хлевах. Поэтому примечали: если животные сразу возвращались в хлев - быть снегам и холоду; если...
Общество
Компания Google опубликовала популярные запросы украинцев в 2019 году. Трое уроженцев Днепропетровщины попали в ТОП-10 запросов данной поисковой системы. Об этом сообщает «Днепр Вечерний». В разделе «Персона» на 1 месте находится Президент Украины Владимир Зеленский, на 4 месте (сразу после Петра Порошенко) - певица MARUV (Анна Корсун из Павлограда), а на 7 месте - экс-губернатор Днепропетровщины, олигарх Игорь Коломойский. Ранее мы писали: "Насколько укра...
Экология
Вероятность того, что настоящей зимы не будет, гораздо выше, чем то, что в феврале ударят морозы и пройдут снегопады. Об этом пишет gorod.dp.ua со ссылкой на начальника Днепропетровского регионального центра гидрометеорологии Василия Гринчака. «Скорее может повториться зима 2004-2005 года, когда метеорологической зимы не было вообще, чем случай 2017 года, когда в апреле случился снегопад», - уверяет Василий Гринчак. По крайней мере, сейчас ничего не предве...
Общество
В прошлом году медики Днепропетровского областного перинатального центра выходили 345 недоношенных детей. Из них 106 имели вес до 1,5 кг, 58 - меньше килограмма. Об этом сообщили в департаменте здравоохранения Днепропетровской облгосадминистрации. «Недоношенные дети могут родиться с весом от 500 до 2500 граммов. Выходить их — это высший пилотаж, — рассказала главный врач областного перинатального центра Людмила Падалко. — Нужно много времени, терпения и вы...
Происшествия
В Терновке полицейские задержали мужчину, который в подъезде многоэтажки убил одну собаку и ранил другую. Второго пса ветеринарам удалось спасти. Об этом сообщили в ГУНП в Днепропетровской области. 20 января в полицию поступило сообщение о том, что в подъезде по ул. Днепровской в Терновке лают собаки. Прибыв по вызову, полицейские сектора реагирования Терновского отделения полиции увидели между этажами на лестничной площадке двух собак, которые лежали с пе...
Происшествия
21 января около 12:30 возле торгового центра в Павлограде обнаружили мужчину без признаков жизни. Тело пожилого мужчины, прикрытое полиэтиленовой плёнкой, лежало посреди улицы, пока за ним не приехали сотрудники ритуальной службы города. По их словам, мужчине стало плохо прямо на улице. Рядом с ним лежала опорная трость для ходьбы. Ранее мы писали: "От взрыва гранаты в Першотравенске погиб 38-летний местный житель"