• Главная
  • Павлоградців запрошують на Благодійний фестиваль для дітей
17:05, 13 сентября 2017 г.

Павлоградців запрошують на Благодійний фестиваль для дітей

18 вересня Благодійний фонд «Мама+я» проводить 11-ий Благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу міст та районів Дніпропетровської області.

«Головна мета заходу - дати віру і надію дітям, які залишилися без батьків, в те, що світ не відвернувся від них, що вони улюблені і можуть досягати своїх цілей», - зазначають організатори фестивалю.

Взяти участь у фестивалі запропоновано всім прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу Дніпропетровської області.

У святі приймуть участь прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу міста Павлоград. А юні таланти— Гальченко Анастасія і Курмельова Крістіна з прийомної родини Вєрченко Валентини Миколаївни та Бутенко Владислава Миколайовича візьмуть участь у гала — концерті з танцювальним номером «Східні танці».

Благодійний фестивальпроходитиме на території креатив — клубу «Бартоломео», за адресою: вул. Набережна Перемоги, 9-Б, м. Дніпро з 9.00 до 18.00.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фестиваль #дети #сироты
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...