• Главная
  • 48 павлоградців захворіли на туберкульоз
09:26, 8 сентября 2017 г.

48 павлоградців захворіли на туберкульоз

48 павлоградців захворіли на туберкульоз

З початку року в Павлограді на туберкульоз захворіли 48 мешканців міста, серед них - 9 працівників шахт. На жаль, серед захворівших є дитина та підліток.

Про це повідомляє міський фтизіатр Олена Юріївна Гриб.

Відсоток працюючих осіб, що захворіли на туберкульоз склав 35% (17 пацієнтів). Крім того, мало місце захворювання на туберкульоз двох студентів та двох жінок в декретній відпустці, що особливо небезпечно, враховуючи їх контакт з дітьми.

Як і в минулі роки залишається високою захворюваність на туберкульоз осіб, що живуть з ВІЛ - за перше півріччя 2017 року захворіло 9 чоловік.

В Павлограді протитуберкульозну допомогу населенню здійснює Комунальний заклад «Павлоградський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради». КЗ «ППД»ДОР». У ньому також лікуються мешканці. Тернівки, Першотравенська, Павлоградського, Юріївського, Петропавлівського та Межівського районів.

На базі закладу розгорнуто 130 ліжок для лікування хворих на чутливий та резистентний туберкульоз. В диспансерному відділенні надається консультативна допомога та проводиться амбулаторний етап лікування. У закладі функціонує рентгенологічний кабінет та бактеріологічна лабораторія з діагностики туберкульозу, де проводяться усі необхідні заходи щодо діагностики туберкульозу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#туберкулез #статистика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...