• Главная
  • В цьому році фінансування системи освіти Павлограда становить 225 млн. грн.
14:44, 29 августа 2017 г.

В цьому році фінансування системи освіти Павлограда становить 225 млн. грн.

В цьому році фінансування системи освіти Павлограда становить 225 млн. грн.

Напередодні нового начального року у Павлограді відбулась конференція з питань освіти, під час якої були розглянуті основні досягнення за минулий рік та обговорені нагальні проблеми.

Серпнева нарада проходила сьогодні, 29 серпня, у стінах міської школи №12.

Тут зібрались десятки освітян, міський голова Анатолій Вершина, його заступник Олена Шуліка та начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко.

На початку своєї промови мер подякував за підготовку до нового навчального року та звернувся до присутніх з проханням не змішувати політику з навчальним процесом.

В цьому році фінансування системи освіти Павлограда становить 225 млн. грн., фото-1

«Як на першому дзвонику, так і на останньому не має бути політики. Це свято для дітей. Якщо в когось є таке бажання, приймайте рішення в цьому напрямку. Але не треба, щоб хтось «піарився» та розповідав про свої заслуги перед школою чи містом в цілому. Тим паче діти цього не розуміють і сприймають все по-іншому», - зазначив А. Вершина.

Після вступного слова міський голова повідомив про те, що в місті діє 44 навчальні заклади, які забезпечують потреби територіальної громади міста в отриманні якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

У загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 11218 учнів, дошкільною освітою охоплено 4000 дітей, позашкільною освітою - 3500 учнів. Отримують професійну підготовку в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті 600 старшокласників.

Павлоградські заклади освіти стовідсотково укомплектовані педагогічними кадрами.

За словами мера, у 2016 році галузь освіти отримала майже 171 млн. грн. У цьому році фінансування системи освіти становить 29% від загального бюджету міста, а це 225 млн. грн. Витрати на нарахування заробітної плати складають близько 106 млн. грн., комунальні платежі – 25 млн. грн.

Міський голова повідомив присутніх про основні цьогорічні досягнення у галузі освіти:

- вперше за багато років були закуплені шкільні меблі;

- впроваджені премії «Кращий керівник року» та «Кращий вчитель року»;

- підвищені тарифні розряди керівникам, вихователям дошкільних та позашкільних начальних закладів, які фінансуються з місцевого бюджету;

- додатково виділені кошти для придбання проїзних квитків для дітей з віддалених мікрорайонів міста;

- забезпечено безкоштовне куштування для дітей сімей загиблих та учасників АТО, а також дітей внутрішньо-переміщених осіб;

- щороку надаються стипендії міського голови відмінникам у навчанні;

- фінансування працевлаштування дітей у комунальні підприємства міста з благоустрою;

- тощо.

Після доповіді мера начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко нагородила його сертифікатом вдячності від імені усіх керівників навчальних закладів міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#образование #бюджет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...