• Главная
  • Павлоградський район придбав для військової частини побутову техніку
09:29, 22 августа 2017 г.

Павлоградський район придбав для військової частини побутову техніку

Відповідно до виконання Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 Павлоградська райдержадміністрація взяла шефство над військовою частиною 3024 Національної гвардії України. За рік співпраці район придбав для військової частини телевізор, холодильник та іншу техніку.

Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Для організації шефства над військовою частиною у Павлоградському районі утворили координаційну раду.

До її складу входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, командир підшефної військової частини та керівники органів місцевого самоврядування.

«Рада спрямована надавати системну допомогу військовій частині. Кошти спрямовуються на придбання речового майна, спорядження, засобів захисту, зв’язку, будівельних матеріалів, електрообладнання, санітарно-технічного приладдя, меблів, інструментів, запасних частин, пально-мастильних матеріалів, оргтехніки тощо»,- акцентував увагу голова райдержадміністрації Святослав Максимчук.

За рік тісної співпраці Павлоградський район придбав для військової частини телевізор і холодильник у караульне приміщення. Крім того, надано матеріали для обладнання приміщення лікаря ветеринарної медицини та лабораторії для дослідження продуктів харчування

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#воинскаячасть #райгосадминистрация
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...