• Главная
  • До Павлограда завітає Президент Асамблеї європейських регіонів
11:22, 21 августа 2017 г.

До Павлограда завітає Президент Асамблеї європейських регіонів

Восени Президент АЄР Ханде Базатлі приїде в Україну. Вона відвідає лише два міста, одним з яких є Павлоград.

Про це повідомив міський голова Анатолій Вершина.

На засіданні депутатських комісій, 15 серпня, обговорювавлось питання вступу міста Павлоград до Асоціації європейських регіонів.

До Павлограда завітає Президент Асамблеї європейських регіонів, фото-1

Анатолій Вершина проінформував присутніх про приїзд Президента асамблеї в Україну, який відбудеться у жовтні місяці. В рамках цієї подорожі Президент завітає лише у два міста - Одесу і Павлоград.

Мер також додав, що асамблея є достатньо вагомою в Європейському Союзі.

«Зараз я не можу сказати, яку нам дасть це користь: чи фінансову, чи ще якусь. Але участь у цій асамблеї дуже важлива і почесна», - зазначив міський голова.

Це вже є п’ята асамблея, куди вступає місто Павлоград. По чотирьом з них постійно сплачуються членські внески. З цього приводу і виникають спори стосовно користі від членства.

«Для того, щоб популяризувати наше місто необхідно для цього вкладати кошти. Так просто не буває», - говорить А. Вершина. - В минулому році, коли розпочинався опалювальний сезон, я написав листа в Асоціацію міст України для того, щоб вони нас захистили. Але мені навіть відповіді не надійшло. Тоді я взагалі пропонував вийти з тієї асоціації. Але не хочеться бути білою вороною, тому що асоціація об’єднує майже всі міста України».

Мер також повідомив, що з того часу провів певну роботу. За кожною асоціацією закріпив свого заступника. На себе взяв Асоціацію міст України.

«Всю користь від участі в ній ми не використовуємо в повному обсязі. А шкода. Бо це дозволяє обмінюватись великим досвідом», - відмітив міський голова.

Він також додав, що участь в асоціаціях позитивно впливає на імідж та авторитет міста. А ті міста, які не є членами жодних асоціацій, їх не так сприймають і до них інше відношення.

«В нас вже є певна історія, з якою ми можемо щось говорити, показувати і планувати. Тим самим, ми складаємо для себе позитивний імідж. А для того, щоб авторитет працював на місто, треба його заробити», - зазначив мер.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#президент #ассоциации #членство
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...