• Главная
  • Перед навчальним роком павлоградські діти повинні мати "паспорти школярів"
12:31, 17 августа 2017 г.

Перед навчальним роком павлоградські діти повинні мати "паспорти школярів"

В Павлограді триває огляд малечі, що збирається йти до першого класу. Кожна дитина повинна отримати "паспорт школяра". Медичний огляд проводиться раз на рік в амбулаторіях за місцем проживання. Краще пройти медогляд до початку навчального року, оскільки на основі його даних лікарі визначають, у якій фізкультурній групі займатиметься дитина. Якщо є патології зору, надаються рекомендації, за якою партою повинна сидіти дитина. Огляд проводиться кожного робочого дня.

Про це розповіла головний педіатр Павлограда Олена Дуднікова, повідомляє радіо "Самара".

"Ті, хто з різних причин не встигне пройти медогляд до 1 вересня, матимуть можливість зробити це пізніше. Таких дітей не відсторонюватимуть від навчання, але для занять на уроках фізкультури довідка про проходження медогляду потрібна, наголосила лікар. Найбільш поширеними патологіями у школярів наразі залишаються захворювання опорно-рухового апарату та зору", - розповіла Олена Дуднікова.

Вона нагадала, що дітей оглядає не лише сімейний лікар чи педіатр. Якщо є показання, дитина перебуває на диспансерному обліку або ж того вимагає вік, її оглянуть і вузькопрофільні фахівці. Наприклад, діти 6 та 11 років мають отримати консультацію хірурга, офтальмолога, ортопеда, стоматолога та інших лікарів за показаннями. 14-ти та 15-річних додатково оглядає психолог (за показаннями), ендокринолог, а дівчат – ще й гінеколог.
Крім зазначеного огляду, школярі проходять пробу Руф'є, за допомогою якої визначають функціональні можливості серцево-судинної системи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дети #школьники #медики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...