• Главная
  • Конкурс на посаду головного лікаря Павлоградської міськлікарні № 4 перенесли
12:54, 16 августа 2017 г.

Конкурс на посаду головного лікаря Павлоградської міськлікарні № 4 перенесли

Сьогодні, 16 серпня,  у Дніпропетровській обласній раді повинен був пройти конкурс на посади головних лікарів лікарень 5 міст області. В тому числі і на посаду головного лікаря Павлоградської міської лікарні № 4. Але конкурс перенесли поки що на невизначений термін.

Про це кореспонденту 5632.com.ua стало відомо із власних джерел.

Так, сьогодні конкурс повинен бути проведений для 5 лікарень міст Дніпро, Кривий ріг, Камянське, Апостолове та Павлоград. Але конкурс вирішили відмінити, бо на кожну з п’яти посад було дуже багато бажаючих.

Тільки на посаду головного лікаря Павлоградської МЛ № 4 претендували 4 особи – Іскендер Іскендеров (лікар-хірург, колишній головний лікар Павлоградської СМСЧ № 15, нині завідуючий «Хірургії одного дня» при МЛ № 1), Сергій Козирь (лікар-хірург МЛ №1), Марина Костюкова (діючий головний лікар МЛ № 4) та Микола Старішко (колишній начальник Павлоградського міського відділу охорони здоров’я, нині головний лікар Павлоградської стоматологічної поліклініки).

Наразі конкурс відмінили. Але буде складений спеціальний графік проведення конкурсів для кожної з 5-ти вищезгаданих лікарень окремо.

Що ж стосується головних лікарів чотирьох лікарень Павлограда (МЛ № 4 – Марини Костюкової, Павлоградського пологового будинку – Наталі Куцевол, міської стоматполіклініки – Миколи Старішко та МЛ № 1 – Сергія Олійника), то їм продовжили контракт до 10 вересня.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс #главврач #медики #горбольница
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...