• Главная
  • На Павлоградщині 6 дітей стали сиротами
08:57, 14 августа 2017 г.

На Павлоградщині 6 дітей стали сиротами

Для своєчасного виявлення сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, які схильні до бродяжництва, жебрацтва, інших негативних проявів впроваджено систематичне проведення службою у справах дітей райдержадміністрації таких рейдів, як «Діти вулиці» та «Літо-2017».

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської райдержадміністрації.

За звітний період соцслужба провел а 14 профілактичних рейдів, під час яких обстежили 53 сім’ї, винесли 22 попередження батькам та ініціювали притягнення до відповідальності 15 батьків.

Станом на 1 серпня на обліку в секторі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 72 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. З них в сім’ї опікунів та піклувальників влаштували 52 дитини, ще 8 дітей — в прийомні сім’ї і 4 — в дитячий будинок сімейного типу.

Протягом 2017 року 6 дітей стали сиротами. З них одну - усиновили громадяни України, іншу дитину влаштували під опіку, а ще 4 – до інтернатної групи Межиріцького виховного комплексу.

Повідомляється, що у Павлоградському районі функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сироты #статистика
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...