• Главная
  • Дніпропетровщина має значний потенціал розвитку будівельної індустрії
20:06, 13 августа 2017 г.

Дніпропетровщина має значний потенціал розвитку будівельної індустрії

Дніпропетровщина має значний потенціал розвитку будівельної індустрії

Щорічно у другу неділю серпня в Україні відзначається День будівельника. Маючи значний потенціал розвитку будівельної індустрії, Дніпропетровщина створює на потужностях своїх підприємств широкий асортимент продукції промисловості, яка використовується у сучасному будівництві.

Про це повідомляє головне управління статистики у Дніпропетровській області.

За підсумками роботи промисловості у І півріччі 2017р. підприємствами галузі з випуску іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено у порівнянні з відповідним періодом 2016р. випуск розчинів бетонних, готових для використання; плит та плиток керамічних; блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва; сумішей будівельних сухих; елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного (в межах від 2,9% до 45%), каменю декоративного і будівельного обробленого іншого і виробів з нього; гранул та порошку із каменю природного іншого, штучно забарвленого; виробів з агломерованого сланцю – у 2,7 разів.

При цьому ними скорочено випуск вапна негашеного, гашеного та гідравлічного на 34,5%, портландцементу, цементу глиноземистого, цементу безклінкерного шлакового, цементу гідравлічного подібного – на 10,5%. У сучасному будівництві використовується також продукція суміжних галузей промислості: добувної – граніт, пісок, гравій, щебінь, глина; деревообробної – вироби дерев’яні будівельні; хімічної – готові добавки для цементів, будівельних розчинів та бетонів, фарби та лаки, смоли, пластмасові та інші покриття, на формування та виконання «портфелів замовлень» яких значно впливає рівень розвитку будівництва в регіоні.

Метою сьогодення цієї галузі є запровадження науково-технічних досягнень світового рівня у технологіях та техніці, зростання потужного виробничого та кадрового потенціалу, що є запорукою забезпечення у повному обсязі будівельних об’єктів необхідними матеріалами. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#строители #праздник
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...