• Главная
  • У Павлограді мають намір підвищити тариф на воду
17:09, 11 августа 2017 г.

У Павлограді мають намір підвищити тариф на воду

Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов'язано з постійним зростанням вартості складових витрат собівартості даних послуг. В умовах постійного зростання вартості складових послуг, зокрема електроенергії, покупної води, хлору і реагентів, податків, мінімальної заробітної плати, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам.

Про це повідомили в КП "Павлоградводоканал", пише радіо "Самара".

"Метою зміни тар ифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Це необхідно для нормального функціонування підприємства", - повідомили в КП "Павлоградводоканал".

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання - 15,012 грн за 1 куб м, а на централізоване водовідведення - 9,18 грн за 1 куб м.

Передбачається, що вже в 2018 році тариф на водопостачання для приватного сектора складе 16,14 грн за куб м, а водовідведення - 11,21 грн куб м.

Для багатоквартирних будинків: водопостачання становитиме 17,02 грн за куб м, а водовідведення - 11,78 грн куб м.

У КП "Павлоградводоканал" повідомили, що від павлоградців чекатимуть зауваження і пропозиції щодо введення нових тарифів. Вони приймаються в письмовому вигляді до 15 серпня включно за адресою: вул. Дніпровська 41А.

Відповідно до чинного законодавства, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, на централізоване постачання холодної води, водовідведення встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, яка має право скоригувати розраховані підприємством тарифи в бік збільшення або зменшення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вода #тарифы
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...