У Павлограді мають намір підвищити тариф на воду

Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов'язано з постійним зростанням вартості складових витрат собівартості даних послуг. В умовах постійного зростання вартості складових послуг, зокрема електроенергії, покупної води, хлору і реагентів, податків, мінімальної заробітної плати, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам.

Про це повідомили в КП "Павлоградводоканал", пише радіо "Самара".

"Метою зміни тар ифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Це необхідно для нормального функціонування підприємства", - повідомили в КП "Павлоградводоканал".

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання - 15,012 грн за 1 куб м, а на централізоване водовідведення - 9,18 грн за 1 куб м.

Передбачається, що вже в 2018 році тариф на водопостачання для приватного сектора складе 16,14 грн за куб м, а водовідведення - 11,21 грн куб м.

Для багатоквартирних будинків: водопостачання становитиме 17,02 грн за куб м, а водовідведення - 11,78 грн куб м.

У КП "Павлоградводоканал" повідомили, що від павлоградців чекатимуть зауваження і пропозиції щодо введення нових тарифів. Вони приймаються в письмовому вигляді до 15 серпня включно за адресою: вул. Дніпровська 41А.

Відповідно до чинного законодавства, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, на централізоване постачання холодної води, водовідведення встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, яка має право скоригувати розраховані підприємством тарифи в бік збільшення або зменшення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
305 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов