• Главная
  • Мешканця Юр`ївського району покарали за вкушений палець
09:13, 7 августа 2017 г.

Мешканця Юр`ївського району покарали за вкушений палець

На Юр`ївщині чоловік отримав 100 годин громадських робіт за те, що спочатку вдарив, а потім вкусив за палець свого безпосереднього керівника. Селянин свою провину визнав, а 2 серпня, під час судового розгляду справи, сторони уклали угоду про примирення.

Інцидент, внаслідок якого обвинувачений опинився на лаві підсудних, стався вранці 24 червня 2017 року в приміщенні складу одного з приватних сільгосппідприємств, розташованих на землях Юр ` ївського району. Склад знаходиться на току в селі Чорноглазівка. За інформацією суду, потерпілий зробив зауваження обвинуваченому, вимагаючи від нього розпочати роботу. Це стало приводом для сварки.

Суд встановив, що в ході конфлікту обвинувачений штовхнув свого безпосереднього керівника, і той упав долі. Але це не зупинило підсудного – він схопив дерев ` яний держак від мітли і вдарив ним свого опонента по потилиці. Після чого приклався кулаком до його носа. Далі обидва чоловіки схопили один одного за барки, і саме в цей момент обвинувачений вкусив потерпілого за середній палець лівої руки, йдеться у матеріалах суду. Внаслідок дій обвинуваченого у його опонента виникли числені гематоми, синець на носі і рана на пальці. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Вже піч час судового засідання 4 серпня 2017 року потерпілий і обвинувачений уклали угоду про примирення, згідно з якою підсудний визнавав свою провину в інкримінованому злочині – умисному легкому тілесному ушкодженні. Чоловік також погодився на узгоджене покарання. Того ж дня, 4 серпня, Юр ` ївський районний суд затвердив вказану угоду, визнав підсудного винним за ч. 1 ст. 125 КК України і присудив йому 100 годин громадських робіт. Втім, вирок набере сили лише за 30 днів від моменту оголошення та у разі, якщо сторони його не оскаржать в апеляційній інстанції.

Олекса Сурай

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суд #Юрьевка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...