• Главная
  • Медики закликають мешканців Павлограда та району робити вакцинацію від правця
10:09, 6 августа 2017 г.

Медики закликають мешканців Павлограда та району робити вакцинацію від правця

За офіційним даними МОЗ України на сьогоднішній день у країні зафіксовано 5 випадків правця серед дітей. Жоден з хворих не був щеплений.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

На сьогодні у Новояворівську Львівської області є дівчинка 3,5 років, яка знаходиться у вкрай важкому стані. Їй надають усю необхідну допомогу. За попередніми даними, дитина заразилася через потрапляння стороннього предмета у ніс, коли збудник правцю потрапив в організм через слизову оболонку. Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я, дівчинка не була вакцинована.

У зв'язку з цим павлоградські лікарі закликають мешканців міста та району робити вакцинацію від правця.

Його спори постійно присутні у грунті, тому у полях, садах та городах – є небезпека заразитися збудником правця.

"Дорослим, які мають контакт з грунтом – щеплення обов’язкове!",- зазначають медики.

Крім того, епідеміологи застерігають: саме теплокровні тварини є носіями збудника правцю, і виділяють правцеву паличку з випорожненнями постійно.

Адміністрація Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги провели навчання з медичною спільнотою своїх структурних підрозділів щодо втручань імунологічної профілактики інфекційних хвороб.

За словами медиків, вони готові надати громадянам сучасну профілактику за допомогою щеплень. Кабінети щеплень оснащено необхідними вакцинами.

"Просимо батьків вакцинувати дітей відповідно до українського календаря планових щеплень та наздогнати пропущені дози, якщо дитина не була вакцинована вчасно.

Також запрошуємо до амбулаторій дорослих, які контактують з грунтом – не наражати себе на небезпеку та вакцинуватись від правця",- повідомляють у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Наша довідка: правець – це гостре інфекційне захворювання, збудник якого потрапляє до організму через ушкодження шкіри або ушкодження слизових оболонок.

Правець вражає нервову систему і проявляється сильними судомами. Від важких форм захворювання смертність сягає більше 50%.

Найбільш безпечний і ефективний спосіб запобігання правцю – вакцинація. Дітей вакцинують відповідно українського календарю щеплень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#прививки #медики
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...