• Главная
  • Аномальна спека: на Придніпровській залізниці зафіксували +51°С
19:56, 5 августа 2017 г.

Аномальна спека: на Придніпровській залізниці зафіксували +51°С

Практично на всій протяжності Придніпровської магістралі стовпчик термометра не перший день тримається на позначці 38-40 градусів. Відповідно до високих температур нагрілися і рейки. Найвища температура (51 градус) спостерігається на станціях Дніпро, Кривий Ріг, Апостолове, Верховцеве та ін.

Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці.

На залізниці встановлено постійний контроль за температурним режимом колій, порядком виконання ремонтно-колійних робіт, проводяться щоденні додаткові обходи та об’їзди колійної мережі.

Усі роботи із застосуванням техніки та гідравлічного інструменту, здатні ослабити стійкість рейко-шпальної решітки, тимчасово призупинено. Виявлені під час обходів дефекти усуваються невідкладно.

Залізничники працюють на відкритому повітрі тільки в головних уборах. Робітників забезпечено засобами надання першої допомоги при теплових чи сонячних ударах, а також достатньою кількістю питної води. За потреби початок ремонтно-колійних та інших робіт переноситься на більш ранній час.

Вживаються також необхідні заходи забезпечення протипожежного режиму: під пильним контролем залізничників смуги відведення, де категорично заборонено розпалювати вогнища, спалювати сухостій, хмиз, порубкові залишки та сміття, а також територія структурних підрозділів та інших об’єктів залізничної інфраструктури, де перевірено справність пожежних кранів та гідрантів, укомплектованість засобами пожежогасіння тощо. Напоготові до протидії вогню і відомчі пожежні поїзди, дислоковані на стикових станціях.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#погода #жара #железнаядорога
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...