• Главная
  • Павлоград посів 38 сходинку у рейтингу прозорості найбільших міст України
10:17, 4 августа 2017 г.

Павлоград посів 38 сходинку у рейтингу прозорості найбільших міст України

Павлоград посів 38 сходинку у рейтингу прозорості найбільших міст України

Павлоград увійшов до ТОП-50 міст за рівнем прозорості, де зайняв 38 місце. Рейтинг був розроблений Міжнароднимцентром перспективних досліджень (МЦПД) в рамках проекту «Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні муніципалітети в Україні».

Метою дослідження є підвищення прозорості муніципалітетів шляхом розробки та впровадження відповідних рекомендацій та моніторингу поточного рівня прозорості міських рад півсотні найбільших міст України.

Результати представлені на веб-платформі «Прозорість 50 найбільших міст України» ( http://transparency.icps.com.ua ), яка відображає дані щодо транспарентності (прозорості) 50 міських рад. При створенні рейтингу використали методологію Transparency International Словаччина.

Експерти виокремили 77 показників у 9 основних сферах, які відображають ситуацію щодо транспарентності міських рад:

I. Інформаційна політика

II. Розпорядження майном територіальної громади

III. Землекористування та будівельна політика

IV. Державні закупівлі

V. Складання бюджету

VI. Адміністративні, комунальні та соціальні послуги

VII. Професійна етика та конфлікт інтересів

VIII. Кадрова політика

IX. Участь громадян

Максимальна оцінка міської ради з 9 сфер становить 100. Для зручності рівень транспарентності рад оцінювали за шкалою від A+ (80%-100%) до F (0%-9%).

Павлоград із показником " D +" (35%) увійшов посів 38 сходинку у рейтингу серед 50 найбільших міст України. Найвищий показник місто отримало за такими сферами, як: інформаційна політика, землекористування та будівельна політика.

Рейтинг ґрунтується на даних, отриманих шляхом опитування, запитів на публічну інформацію («запитів таємного клієнта») та збору інформації з інших доступних населенню джерел, зокрема, сайтів муніципалітетів. Моніторинг прозорості здійснювався протягом листопада-грудня 2016 року.

Нагадаємо, що цього року Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти провели аналіз прозорості та відкритості міст нашої держави. Рейтинг міст було складено за 91 показником у тринадцяти сферах. За результатами оцінки зі 100 міст України Павлоград посів 85 місце.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Прозорро #рейтинг
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...