• Главная
  • Від чоловіків, втопивших тернівчанина у річці, вимагають три мільйона гривень в якості моральної шкоди
20:15, 1 августа 2017 г.

Від чоловіків, втопивших тернівчанина у річці, вимагають три мільйона гривень в якості моральної шкоди

Сьогодні, 1 серпня, у Павлоградському міськрайонному суді слухалась справа про вчинений 19 лютого 2017 року напад з корисливих мотивів на тернівчанина, а також втоплення останнього з метою приховання скоєного злочину. Обвинувачені своєї провини не визнають.

Відповідно до обвинувального акту, зачитанного сьогодні прокурором у справі, двоє із підсудних обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187, п. 3, 9, 12 ч.2 ст. 115 КК України, а третій – у вчиненні злочинів, зазначених у ч.1 ст. 396 та ч. 3 ст. 146 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що 19 лютого 2017 року близько години ночі, знаходячись біля автостанції по вул. Курська, 1-а, м. Тернівка, підсудні гр. Д і М побачили гр. С, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, після чого, вирішили заволодіти його майном.

Один із чоловіків підійшов до гр. С і вдарив його кулаком у живіт. Після цього посадили потерпілого до таксі, під керуванням третього обвинуваченого гр. Г., і відвезли у безлюдне місце, на відстані 700 метрів від міста Тернівка.

Прибувши до вищевказаної місцевості, зловмисники вивели гр. С із автомобіля, після чого нанесли руками і ногами не менш, ніж по 5 ударів кожен по обличчю і голові потерпілого, спричинивши останньому,  тяжкі тілесні ушкодження.

Продовжуючи свої насильницькі дії, хлопці повалили тернівчанина на землю та заволоділи його майном. А саме, мобільним телефоном і грошовими коштами у сумі 100 гривень, що спричинило матеріальну шкоду у сумі 715 гривень.

Залишивши чоловіка на узбіччі, обвинувачені зникли з місця злочину. Викраденим розпорядились на власний розсуд.

З метою попередження можливості звернення потерпілого до поліції про вчинення щодо нього злочину зловмисники вирішили повернутись на місце події. Так, приблизно о другій годині цього ж дня, по дорозі до місця злочину, чоловіки помітили, як по узбіччю в бік міста Тернівка йде пішки гр.. С., який, не впізнавши злочинців, просив їх про допомогу.

Остаточно впевнившись у тому, що потерпілий у будь-якому випадку звернеться до поліції про вчинений щодо нього злочин, обвинувачені проти волі потерпілого помістили його до багажного відділення таксі і привезли на ділянку місцевості біля міського пляжу річки Тернівка. Після чого, застосовуючи фізичну силу, витягли чоловіка з багажного відділення авто та умисно нанесли не менш ніж по 10 ударів кожен кулаками рук по обличчю і голові потерпілого.

Внаслідок отриманих ударів, гр. С впав на землю, після чого хлопці зіштовхнули його у річку, в результаті чого, відповідно до висновків експерта, наступила смерть потерпілого.

З метою приховання слідів злочину хлопці відволокли труп гр.. С до очерету, де його і залишили. Після цього зникли з місця скоєння злочину.

Батько потерпілого, в свою чергу, окрім кримінальної відповідальності вимагає від обвинувачених відшкодувати йому матеріальну та моральну шкодую. А саме, у цивільному позові він просить суд стягнути з обвинувачених солідарно 28 тисяч 632 гривні в якості матеріальної шкоди та по 1 мільйону з кожного з них - в якості моральної.

Але підсудні заперечують вчинення ними злочинів, зазначених у обвинувальному акті, і вину свою не визнають повністю.

Сьогодні сторона захисту висловила недовіру складу суду, заявивши про відвід колегії суддів. На що остання їм відмовила, аргументуючи це тим, що для цього недостатньо підстав. І це не єдиний відвід, який сьогодні з’являвся під час слухання справи. Так, один із обвинувачених відмовився від свого захисника, також заявивши про його відвід. Колегія суддів підтримала це клопотання, після чого підсудному був наданий інший адвокат по справі.

Наступне слухання по цій справі відбудеться 21 серпня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Терновка #убийство #суд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...