11:13, 27 липня 2017 р.
Через спеку на Дніпропетровщині оголосили найвищий клас пожежної небезпеки
На Дніпропетровщині через спекотну погоду встановили п’ятий - найвищий - клас пожежної небезпеки. Розпалювати вогнища в лісах категорично заборонено, наголосили в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.
«Через тривалу тридцятиградусну спеку є велика вірогідність виникнення лісових пожеж. Навіть найменша іскра може призвести до загоряння. Тож відпочивальникам слід бути вкрай обачними та в жодному разі не розпалювати вогнищ», - зазначили в управлінні.
За порядком у лісах слідкують спеціальні патрулі, у складі яких - лісники, рятувальники та навіть поліцейські. Ведеться також відеоспостереження з наглядових веж. Порушників правил безпеки жорстко штрафують.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
13:12, 13 липня
19:37, 24 липня
10:35, 22 липня
16:52, 17 липня
11:34, 15 липня
143
live comments feed...