• Главная
  • Павлоградські комунальники розповіли свою версію подій навколо полігону ТПВ
14:56, 22 июля 2017 г.

Павлоградські комунальники розповіли свою версію подій навколо полігону ТПВ

Керівництво КП «Затишне місто» (Павлоград) вважає безпідставними усі закиди на адресу підприємства щодо незаконного захоплення 2 гектарів землі на території Богуславської сільради. На підприємстві стверджують, що навпаки, це щодо них інші юридичні особи порушили чинне законодавство.

Ситуацію довкола нещодавньої ухвали Павлоградського міськрайонного суду 21 липня прокоментував директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський. «По перше, ми не отримували жодного судового рішення з цього приводу. Ніхто ніякої ухвали нам не надавав. Документ, затверджений мокрою печаткою, має прийти на підприємство. Його немає. По друге, щодо 2 гектарів – це територія 500-метрової санітарно-захисної зони навколо полігону. Її обов’язкове існування визначене законодавством…» - говорить В. Коріневський.

За його словами, ситуація виглядає так, наче дехто заліз у чужий двір, щось там самовільно побудував, а потім вирішив у суді пред’явити господарям претензії: мовляв, це вони порушники, бо заважають йому. Василь Коріневський пояснює, що полігон твердих побутових відходів (ТПО), який підприємство утримує і обслуговує, діє на землях Богуславської сільради з 1963 року на підставі договорів. А водовід (об`єкт, що належить ДП водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас») – існує там лише з 2003 року. І прокладений він по кордону полігону і санітарно-захисної зони, зауважує директор.

За словами В. Коріневського, ті, хто будував водовід, мали б узгодити це питання з власниками полігону, а фактично з містом. «Однак ніхто до нас не звертався, - зазначає директор КП. – Власне, їм би і не дозволили нічого там будувати, бо це заборонено законодавством. Там не повинно бути жодних інженерних комунікацій…» В. Коріневський говорить, що керівництво підприємства не спостерігатиме мовчки за розвитком подій довкола полігону, що вийшли на стадію досудового розгляду. «Чи будемо ми боротися? Обов’язково. Ми вже створили у себе комісію, тепер збираємо усі архівні документи, в районі і області. Я сподіваюся, ми нарешті отримаємо оригінали судових документів. І подивимося, хто має до нас претензії. Також ми маємо намір подати зустрічний позов» - сказав Василь Коріневський.

Нагадаємо, 7 липня Павлоградський міськрайонний суд виніс ухвалу, згідно з якою Дніпропетровська обласна екологічна інспекція має здійснити позапланову перевірку дотримання земельного законодавства з боку КП «Затишне місто» (Павлоград) у терміни до 4 серпня. На думку слідства, яке разом із прокуратурою клопотало по таку перевірку, комунальники самовільно зайняли під міський полігон твердих побутових відходів, розташований на землях Богуславської сільради, додатково 2 га землі.

Олекса Сурай

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ТБО #коммунальщики #свалка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...