• Главная
  • КП «Управління ринками» заборгувало ПриватБанку більше 2 мільйонів гривень
10:25, 22 июля 2017 г.

КП «Управління ринками» заборгувало ПриватБанку більше 2 мільйонів гривень

Ще у 2011 році комунальне підприємство «Управління ринками» уклало кредитний договір з ПриватБанком на суму 60 тисяч гривен. Через невиконання обов’язків цього договору сумма заборгованості перевищила 2 мільйони гривень.

Про це в ході позачергової сесії Павлоградського міськради повідомив новий директор КП «Управління ринками» Олександр Леник.

Він розповів, що у 2011 році КП «Управління ринками» з ПриватБанком уклало кредитний договір на суму 80 тисяч гривень. З того часу по червень 2015 року підприємство добросовістно виконувало обов’язки цього договору, але у липні 2015 року припинило погашення кредиту.

Тепер, станом на 11 серпня 2017 року, розмір заборгованості перед банком складає 2мільйони 222 тисячі 258 гривень. І з кожним днем ця сумма зростає на 250 гривень.

«За невиконання договору банк може подати позов до суду, який, в свою чергу, може накласти арешт на рахунки підприємства. Це призведе до невиплати заробітньої плати працівникам і несвоєчасної сплати коштів до міського бюджету», - зазначив Олександр Леник.

Він додав, що підприємство не зможе самостійно погасити цей кредит.

Тоді міський голова Анатолій Вершина звернувся до депутатів з проханням підтримати цей проект.

«Нагадую, кредит був взятий давно, ще у 2011 році. Я сподіваюсь, що підприємство вийде на необхідний рівень, стане фінансово спроможним і зможе далі працювати. Тим паче, у підприємства на балансі є багато наших будівль, які ми йому передали. Тому ще раз прошу підтримати проект, щоб закрити кредитні зобов’язання перед банком», - сказав мер.

Деякі депутати висловили претензії з цього приводу у бік попереднього директор КП «Управління ринами» Георгія Масленнікова. Вони пояснили це тим, що з приходом того до керівництва, підприємство перестало сплачувати відсотки банку. Таким чином, борг накопичувався.

На що Анатолій Вершина зазначив: "Я також йому довіряв. Вважав, що ця людина наведе там порядок і все вірівняється. Але вийшло все по іншому".

У результаті довгих дискусій депутати підтримали проект, проголосувавши за те, щоб виділити з міського бюджету кошти для погашення кредитних зобов’язань КП «Управління ринками» перед ПриватБанком.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коммунальноепредприятие #кредит #долг #банк
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...