КП «Управління ринками» заборгувало ПриватБанку більше 2 мільйонів гривень

Ще у 2011 році комунальне підприємство «Управління ринками» уклало кредитний договір з ПриватБанком на суму 60 тисяч гривен. Через невиконання обов’язків цього договору сумма заборгованості перевищила 2 мільйони гривень.

Про це в ході позачергової сесії Павлоградського міськради повідомив новий директор КП «Управління ринками» Олександр Леник.

Він розповів, що у 2011 році КП «Управління ринками» з ПриватБанком уклало кредитний договір на суму 80 тисяч гривень. З того часу по червень 2015 року підприємство добросовістно виконувало обов’язки цього договору, але у липні 2015 року припинило погашення кредиту.

Тепер, станом на 11 серпня 2017 року, розмір заборгованості перед банком складає 2мільйони 222 тисячі 258 гривень. І з кожним днем ця сумма зростає на 250 гривень.

«За невиконання договору банк може подати позов до суду, який, в свою чергу, може накласти арешт на рахунки підприємства. Це призведе до невиплати заробітньої плати працівникам і несвоєчасної сплати коштів до міського бюджету», - зазначив Олександр Леник.

Він додав, що підприємство не зможе самостійно погасити цей кредит.

Тоді міський голова Анатолій Вершина звернувся до депутатів з проханням підтримати цей проект.

«Нагадую, кредит був взятий давно, ще у 2011 році. Я сподіваюсь, що підприємство вийде на необхідний рівень, стане фінансово спроможним і зможе далі працювати. Тим паче, у підприємства на балансі є багато наших будівль, які ми йому передали. Тому ще раз прошу підтримати проект, щоб закрити кредитні зобов’язання перед банком», - сказав мер.

Деякі депутати висловили претензії з цього приводу у бік попереднього директор КП «Управління ринами» Георгія Масленнікова. Вони пояснили це тим, що з приходом того до керівництва, підприємство перестало сплачувати відсотки банку. Таким чином, борг накопичувався.

На що Анатолій Вершина зазначив: "Я також йому довіряв. Вважав, що ця людина наведе там порядок і все вірівняється. Але вийшло все по іншому".

У результаті довгих дискусій депутати підтримали проект, проголосувавши за те, щоб виділити з міського бюджету кошти для погашення кредитних зобов’язань КП «Управління ринками» перед ПриватБанком.

коммунальноепредприятие кредит долг банк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
По Днепропетровской области обработали данные со всех округов. Как сообщает Информатор, явка составила 22.53%. Самая высокая явка - на 37 избирательном округе, самая низкая - на 40-м. Общую картину по округам региона можно посмотрите в таблице ниже:
Общество
Пока в стране проходят выборы в Верховную Раду, на одном из участков Днепропетровской области выборы уже закончились. На участке №120852 проголосовали 100% избирателей. Об этом сообщает Информатор. Данный участок находится в Государственном учреждении «Покровский исправительный центр (№ 79)», в актовом зале на 1-м этаже. По состоянию на 9:50 на данном избирательном участке проголосовали все 100% избирателей, а это 96 человек.
Общество
Всего в Днепропетровской области зарегистрировано 2,5 млн избирателей. Но не все из них активно голосуют на сегодняшних парламентских выборах. На данный момент в сельской местности процедуру голосования прошли уже до 15% избирателей, в городах области явка находится на уровне 10-12%. Об этом на пресс-конференции ИА «МОСТ-ДНЕПР» сообщил председатель правления «Комитета избирателей Украины» Станислав Жолудев. «По Днепропетровской области утренние подготовите...
Общество
В 8 утра в Павлограде открылись все 50 избирательных участка. Мы побывали на одном из них, который находится в СШ №4 (район Полигона). На участке под номером 120889 голосуют жильцы домов по ул. Новая, Достоевского, Почтовая, Сергея Королёва (бывшая Тельмана). В 11 часов там было очень людно, за бюллетенями избиратели выстраивались в очереди. По словам председателя избирательной комиссии участка №120889 Екатерины Лозинской, участок начал свою работу вовремя...
Общество
В субботу утром, 20 июля, жильцы дома 96 по улице Озёрная частично перекрыли движение автотранспорта по ул. Днепровская (район автостанции). Таким образом они хотели привлечь внимание городских властей и служб города к своей проблеме. Дело в том, что уже полтора месяца в их доме нет газа. Его отключили без предупреждения ещё 12 июня. Причиной отключения назвали утечку газа, однако, как уверяют сами жильцы, никто из них газовщиков не вызывал и на утечку газ...
Общество
За повідомленням ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, розпочав свою роботу ситуаційний центр щодо забезпечення публічної безпеки під час виборчої кампанії. Рятувальники області чергують в посиленому режимі. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на дільницях працюють 1508 пожежних постів. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі, небезпечні події залучено 2217 працівників підпорядкованого особового складу Головного упра...
Общество
За повідомленням Павлоградського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській облісті, на території обслуговування Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів всі виборчі дільниці відкрились вчасно, 21 липня, о 8:00. На всіх виборчих дільницях правоохоронці несуть службу по охороні громадського порядку та публічної безпеки.  Крім того, додатково створено мобільні групи для швидкого та своєчасного реагування на всі повідомлення громадян.
Общество
В Украине стартовали внеочередные выборы в Верховную Раду Украины. Жители 36 избирательного округа, в который входят города Павлоград, Терновка и Першотравенск, а также Павлоградский район, будут сегодня выбирать народного депутата-мажоритарщика из 14 кандидатов, а также депутатов по спискам 22 политических партий. Для этого им придётся поставить «галочки» сразу в двух избирательных бюллетенях, которые будут отличаться как по цвету, так и по размеру. Всего...
Экология
В течение дня синоптики обещают облачную погоду, без осадков. Утром температура воздуха составит +18…+25 градусов, днём будет от 26 до 29 градусов тепла, к вечеру температура воздуха опустится до +23 градусов.  Народный календарь: Сегодня великомученика Прокопия. Именно на святого Прокопия некогда начиналась страда. В этот день каждый хозяин старался нажать хоть один сноп. Об этом свидетельствуют многочисленные пословицы и поговорки: «На Прокопа приготовь...