• Главная
  • Члени сімей загиблих ветеранів війни отримуватимуть пільги по спрощеній системі
10:17, 5 июля 2017 г.

Члени сімей загиблих ветеранів війни отримуватимуть пільги по спрощеній системі

З 1 липня 2017 року внесено зміни до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім`ї.

Про це повідомляє Управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації.

Таким чином, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з 1 липня цього року мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв`язку, на придбання твердого палива та скрапленого газу без урахування доходів.

«Залишилася без змін норма законодавства, якою передбачено, що у разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу у період її отримання не нараховуються.

Громадяни, які мають статус члена сім`ї загиблого (померлого) ветерана війни, мають визначитися щодо отримання пільг, або при значення субсидії», - зазначають в управлінні соціального захисту.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації за адресою: м. Павлоград, вул. Ганни Світличної, 53а, каб.1, 2, або за телефоном (05632) 6 44 52.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #льготы #выплаты
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...