Павлоград посів 85 місце у рейтингу прозорості українських міст

Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти провели аналіз прозорості та відкритості міст нашої держави. У рейтингу бере участь 100 міст України, серед яких Павлоград посів 85 місце.

Рейтинг міст було складено за 91 показником у тринадцяти сферах. При оцінюванні, наскільки місцеве самоврядування дотримується найкращих практик прозорості та підзвітності, враховується велика кількість показників: житлова політика, зрозумілість кадрових призначень, здійснення закупівель за бюджетний рахунок, землекористування та будівельна політика, діяльність комунальних підприємств, використання комунального майна та інше.

Судячи з результату, Павлограду поки що похвалитися особливо нічим. Так, місто посіло 85 місце серед 100 інших.

Що стосується інших міст Дніпропетровської області, найменшу кількість балів (8) у рейтингу прозорості 100 міст України отримав Новомосковськ. Дніпро розташувалося на 65 місці з 25, 60 балами. Поряд у даному рейтингу знаходяться Жовті Води і Павлоград – 85 і 86 місця.

На першому місці у рейтингу – Львів, хороші показники також у Кропивницького, Івано-Франківська, Миколаєва та Києва. Зовсім сумно натомість – у Лимані, Дунаївцях, Боярці, Мирнограді та Новомосковську. Зауважимо, усе це – райцентри. Серед обласних центрів гірший результат, ніж Полтава, не показав ніхто.

Павлоград Прозорро рейтинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии