13:08, 26 июня 2017 г.

В Павлограді епідемія кору?

Нещодавно майже всі центральні видання та телеканали забили на сполох, що в Україну прийшла епідемія кору. Однак в Павлограді випадків захворюваності на кір наразі не має.

Так, за повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров’я у 2017 році в Україні різко зросла кількість інфікованих на кір. Хворих зареєстрували в 15 регіонах України. Всього зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків - у дітей і підлітків.

Найбільше випадків інфікування на кір зафіксували в Івано-Франківській (392 хворих) і Одеської (267 інфікованих) областях. У Дніпропетровській області зареєстрували всього 11 випадків. Як пояснили в Міністерстві таке збільшення випадків захворювання на кір пов'язано з тим, що українці все частіше відмовляються від щеплень.

Кореспондент 5632.com.ua вирішив з’ясувати ситуацію із захворюваністю на кір, яка склалася в Павлограді та регіоні, та поспілкувався на цю тему з головними медиками нашого міста.

«Наразі в Павлограді не зафіксовано ні одного випадку захворюваності на кір. Особисто моя думка, що цей ажіотаж в Україні створений даремно. Ніякої епідемії кору у нас немає. Діти в Павлограді прищеплюються від кору за графіком, вакцина у нас є. До речі, їх прищеплюють безкоштовно за кошт державного бюджету», - коментує ситуацію головний лікар Центру первинної медіко-санітарної допомоги Олена Дуднікова.

«Батьки зараз напроти більше стали цікавитись щепленнями від кору для своїх дітей, бо хвилюються за них і на Україні зараз така паніка. Хоча, я згодна зі своєю колегою, що вона даремна. Що ж стосується дорослих, то більшість із них вже щеплена від кору ще в дитинстві, і робити цю процедуру повторно немає сенсу. Але якщо щеплення таки немає, то людині треба звернутися до свого сімейного лікаря і йому це зроблять, але вже за власний рахунок, бо безкоштовна вакцина є тільки для дітей», - каже начальник міського відділу охорони здоров’я Олена Герасименко.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #корь #медики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...