• Главная
  • Браузери, які надають можливість увійти до заблокованих ресурсів, небезпечні
19:17, 3 июня 2017 г.

Браузери, які надають можливість увійти до заблокованих ресурсів, небезпечні

Кіберполіція звертає увагу користувачів, що останнім часом у мережі, з використанням прийомів агресивного маркетингу, швидко розповсюджуються спеціалізовані браузери. Вони, під легендою надання можливості здолати обмеження доступу до заблокованих ресурсів, насправді отримують повний доступ до операційної системи та персональних даних користувача.

Про це повідомляє Урядовий портал.

У подальшому отримана зловмисниками інформація може використовуватись ними на власний розсуд. Крім того, вони таким чином матимуть змогу використовувати комп’ютери користувачів у протиправних діях.

Також Департамент кіберполіції Національної поліції України, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, розробив ряд рекомендацій для підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Так, працівники Департаменту кіберполіції зазначають такі методи блокування, як блокування за IР-адресами , за допомогою DNS та по URL. Найбільш ефективним методом серед них працівники поліції виділяють саме блокування ресурсів за допомогою блокування IР-адреси . Більше того, налаштування обладнання за такими рекомендаціями не потребує додаткових фінансових затрат та придбання техніки.

Детальніше про рекомендації та практичні поради кіберполіції можна довідатись ТУТ .

Нагадаємо, кіберполіція повідомила, що реагуватиме на повідомлення щодо продовження діяльності веб-сайтів, доступ до яких обмежено.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Украина #санкции #соцсети
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...