
У Павлограді стареньких навчатимуть комп`ютерній грамотності і залучатимуть до йоги

У Павлограді для самотніх і непрацездатних бабусь і дідусів відкрився безкоштовний "Університеті третього покоління". Саме так зветься проект, що має на меті допомогти стареньким і тим, хто щойно став пенсіонером, знайти себе у новому житті, розкрити свої здібності і таланти.
П’ятничним днем, 2 червня, до медико-соціального відділення Павлоградського територіального центру з обслуговування самотніх непрацездатних громадян прийшли вихованці міської музичної школи №1 – ансамбль бандуристок. Їхня керівниця розповіла присутнім мешканцям відділення про історію бандури, а дівчатка виконали кілька українських пісень. Це було перше заняття факультету "культура і мистецтво" нового "Університету..."
Загалом, як розповіла бабусям директорка терцентру Наталя Мирошниченко, при "Університеті" працюватимуть три факультета: "Культура і мистецтво", "Здоровий спосіб життя" і "Комп'ютерна грамотність". "Цей проект ми вирішили втілити, аби ви не відчували себе самотніми, дізналися щось нове, самі поділилися досвідом. Адже серед вас багато талантів", - сказала Наталія Мірошниченко.
Пізніше вона розповіла журналістам, що "Університет третього покоління" працює сьогодні в багатьох великих містах України.
"Ми хочемо, аби наші підопічні не замикалися в собі і змогли себе реалізувати", - зазначила Н. Мирошниченко. Вона також повідомила, що слухачами факультетів можуть стати не лише самотні і зовсім старенькі мещканці міста, а й ті, хто лише вийшов на пенсію.
Детальніше про роботу «Університету третього покоління» і розклад його занять можна дізнатися за адресою: Павлоград, вул. Робоча, 136, міський територіальний центр або по тел. 4-50-27 (звертатися в будні дні з 8-00 до 16-00). Автори проекту просять майбутніх слухачів брати з собою паспорт, пенсійне посвідчення, відмітку про проходження флюорографії.
Наша довідка: Павлоградський міський територіальний центр з обслуговування одиноких непрацездатних громадян діє з 1994 року. До його складу входять відділення медико-соціальної реабілітації, соціальної допомоги на дому, надання натуральної допомоги і прокату засобів пересування. В середньому, все три відділення обслуговують за рік понад тисячу пенсіонерів і непрацездатних громадян Павлограда.
Більше новин читайте тут.
Олекса Сурай