• Головна
  • У Павлограді проживають сотні дітей-сиріт
15:22, 6 травня 2017 р.

У Павлограді проживають сотні дітей-сиріт

Щороку у місті усиновляють до 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні у Павлограді їх 298.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

У  Павлограді проживає більше двадцяти тисячнеповнолітніх дітей.

На обліку в службі у справах дітей перебуває 298 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх кількість поступово зменшується. А кількість дітей влаштованих  на виховання в сім’ї  постійно зростає.

Однією з пріоритетних форм влаштування дітей в сім’ю — є усиновлення. Так, щороку  усиновляють  до 10  павлоградських дітей.

На сьогодні у місті проживає 95 усиновлених дітей. Всі ці діти знайшли   люблячих батьків і теплу родину. Життя і здоров’я таких дітей знаходяться під постійним наглядом спеціалістів.

Крім того, на місцевому, регіональному та центральному обліку перебувають 55 дітей, які також можуть бути усиновленими. Із них 51 дитина виховується  в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу і 4 дітей з вадами розвитку виховуються  в державних інтернатних закладах.

Громадяни, які бажають усиновити дитину можуть звернутися до центру надання адміністративних послуг надати наступні документи: паспорт, довідку з місця роботи про займану посаду та заробітну плату (або копію), декларації про доходи, копію свідоцтва про шлюб, ме­дичний висновок про стан здоров’я, довідку про відсутність судимостей, документи на житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павлоград #сироты
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...