• Головна
  • Олег Ляшко відвідав шахту ім. Героїв Космосу
09:14, 5 травня 2017 р.

Олег Ляшко відвідав шахту ім. Героїв Космосу

Вчора, 4 травня, відомий український політик та журналіст, лідер Радикальної партії та народний депутат України Олег Ляшко з робочим візитом відвідав Шахтоуправління Героїв Космосу у селі Вербки Павлоградського району.

Спочатку разом з керівництвом ШУ, «Павлоградвугілля» та обласними депутатами Олег Ляшко спустився на 370 горизонт шахти «Благодатна».

Мета його візиту на шахту – подивитися, в якому стані сьогодні вугільна промисловість Західного Донбасу, в яких умовах працюють наші шахтарі, чого їм не вистачає та чим приватні шахти відрізняються від державних. І що він надалі, як політик зможе зробити для вітчизняної вугільної промисловості та енергетики.

Після цього, вже на підйомі, Олег Ляшко поспілкувався з регіональними журналістами та відповів на їх запитання.

 прп

- Поділіться своїми враженнями після відвідування шахти.

- Ви знаєте після відвідування шахти не дуже хочеться посміхатися, бо я побачив, що робота шахтаря – це адська робота. Ми зайшли в лаву висотою 60 сантиметрів. І уявіть собі, в таких умовах шахтар 6 годин стоїть на четвереньках, по пояс у воді, і добуває вугілля. Так то вугілля надзвичайно золоте виходить – для здоров’я та життя шахтарів. Тому я в першу чергу хочу побажати їм, щоб вони завжди живими поверталися додому. Бо там їх чекають батьки, дружина, діти. Видобути вугілля – це не пиріжки спекти. Видобуток вугілля – це в першу чергу безпека праці, це величезні інвестиції. Як, наприклад, в «Павлоградвугіллі»: 19 мільйонів тон вугілля, сотні мільярдів інвестицій та сотні мільйонів інвестицій саме у безпеку праці, соціальний пакет. Тому той, хто зневажає гірничо-видобувну галузь, роботу шахтарів, я пропоную приїхати сюди і подивитись на все власними очима. Я пропоную вивезти сюди урядовців, які скасовують закони, наприклад, «про престижність шахтарської праці», права шахтарів виходити достроково на пенсію. Хай ці урядовці хоча б годину-дві у лаві висотою 60 сантиметрів у воді раком постояли. Думаю після цього у них пропаде будь-яке бажання забирати в шахтарів те, що вони заробляють своїм горбом, свої здоров’ям, наживаючи радикуліт та захворювання легенів. Чесно кажучи, я під великим враженням. І ще раз переконався, що правильна політика – це купувати саме українське вугілля. Тому що, коли ми купуємо імпортне, то позбавляємо тим самим українських шахтарів роботи, можливості годувати свої сім’ї, виводимо гроші за кордон, залишаємо місцеві бюджети без податків. Ми зараз на чудовому приватному підприємстві, але має бути державні політика та програма розвитку вуглевидобувної промисловості, й, звісно, інвестиції у Волинський, Львівський, Донбаський басейни. Хай Міністр енергетики, який вихваляється тим, скільки ми імпортного вугілля закупили, хоч раз поїде на шахту, пройде лаву і подивиться на умови праці шахтарів.

- Яку задачу ви перед собою ставите?

- Я ставлю перед собою завдання, щоб у шахтарів завжди була робота та достойна зарплата. І ми будемо створювати для цього максимальні умови та приймати всі необхідні рішення. Шахтарям не треба дотацій, не треба нічого виділяти із бюджету. Бо дотація –це корупція. Після сьогоднішнього свого візиту на шахти я буду звертатися до Президента України з відповідними пропозиціями щодо державної політики у сфері вугільнодобувної галузі. А це достойні зарплати, пенсії та умови для шахтарів, це підтримання національного виробника. Я не дам ображати та принижувати українських шахтарів.

п

п

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ляшко #ДТЭК #шахты
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...