14:37, 1 травня 2017 р.

Українцям збільшили пенсії

З 1 травня підвищено прожитковий мінімум для непрацездатних осіб до 1312 гривень, у зв'язку з чим здійснено перерахунок пенсій. Так, підвищення пенсій отримає понад 8,2 мільйонів пенсіонерів.

Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», з 1 травня здійснено перерахунок пенсій. Підвищення в результаті проведеного перерахунку отримали понад 8,2 мільйонів пенсіонерів. Розмір підвищення у кожного індивідуальний.

Перерахунок пенсій було проведено в автоматичному режимі, тобто додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України не потрібно.

Виплата пенсій у нових розмірах забезпечена фінансовими ресурсами та буде здійснюватися з 4 числа відповідно до встановлених дат виплати з урахуванням святкових та вихідних днів.

Нагадуємо, що  у травні  2017 року у святкові (1,2,9 травня) та вихідні дні ( 6,7,8 травня) підприємства поштового зв’язку та банки не працюють. Якщо дата виплати пенсії припадає на вихідний або святковий день то пенсіонери які отримують пенсії через:

- поштові відділення - пенсії можна отримати у перший робочий день після вихідного (святкового) дня;

- банки - в банкоматах відповідно до встановлених графіків виплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Украина #пенсии
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...