У Ахметова відбирають "Укртелеком"

Найбільший в Україні оператор фіксованого зв’язку і доступу до інтернету Укртелеком повертається у державну власність. Процес повернення уже розпочав Фонд держмайна, підготувавши документи щодо розірвання раніше укладеного договору на покупку і повернення акцій Укртелекому в державну власність.

Про це повідомляє Економіст.

Попередня перевірка довела, що компанія ЕСУ, яка є власником 92,79% акцій Укртелекому та належить олігарху Ринату Ахметову, не виконала взяті на себе зобов’язання по приватизації. Наразі необхідно внести грошові інвестиції, створити і передати у власність держави системи урядового зв’язку та відомчих мереж спеціального зв’язку.

Також з’ясувалося, що СКМ до сих пір не розрахувався за покупку компанії ЕСУ, хоча договір був підписаний шість місяців назад. СКМ неодноразово проводила переговори щодо перенесення термінів оплати та пропустила останній термін у березні поточного року.

Нагадаємо, нещодавно металургійна група «Метінвест», яка також належить Ренату Ахметову, втратила контроль над усіма своїми підприємствами на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить