Павлоградці зустрілися з представником Державної прикордонної служби

На днях безробітні павлоградці, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, зустрілись із представником Державної прикордонної служби України старшим лейтенантом Віталієм Рейдою та фахівцями Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Зустріч проходила у форматі Skype-конференції.

Про це повідомляється на офіційному сайті міськвиконкому.

Зустріч відбулась у Павлоградському міському районному центрі зайнятості.

Віталій Рейда доповів, що прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади рядового, сержантського та старшинського складу здійснюється на підставі Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про Державну прикордонну службу України». Добір  кандидатів здійснюється центрами комплектування Державної прикордонної служби України.

Під час конференції безробітні павлоградці отримали детальну інформацію щодо можливості вступу для проходження військової служби за контрактом до Держприкордонслужби за професіями: молодших інспекторів прикордонної служби, водіїв, фельдшерів, кухарів, ІТ – фахівців та чергових.

Представник Держприкордонслужби ознайомив присутніх з умовами прийому та проходження військової служби; грошового, речового та матеріального забезпечення, державними гарантіями, передбаченими для військовослужбовців. Крім того, під час заходу також йшлося про умови вибору термінів контрактів (у першу чергу короткострокових контрактів) та здобуття військової освіти.

Усі, хто зацікавилися можливістю вступу на військову службу за контрактом до Держприкордонслужби, отримали фахові відповіді на всі запитання та обговорили можливість проходження медичного огляду та співбесіди для укладання контракту.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов