• Главная
  • Павлоградські школярі навчатимуться фінансовій грамотності
17:27, 1 марта 2017 г.

Павлоградські школярі навчатимуться фінансовій грамотності

Основною метою реформ навчального процесу є зміна традиційної школи на школу, яка готує до життя. Тепер навчальні програми включатимуть більше практичних знань.

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на ток-шоу «Hard Talk».

«Ми сидимо зараз в тій системі освіти, яка не відповідає потребам дітей у 21 столітті. Тому ми пропонуємо нову українську школу. Наше завдання - трансформувати традиційну школу, де дітей напихають знаннями, в школу, яка готує до життя. Адже дитині потрібні не тільки знання, а й тверді вміння ці знання застосовувати для вирішення власних потреб (індивідуальних і професійних)», - повідомляє Лілія Гриневич.

Учні 5-9-х класів будуть вивчати безпеку охорони здоров'я, вчитися громадській активності, охороні навколишнього середовища та отримувати фінансову грамотність.

«Ось наприклад в математиці учні можуть вивчати як правильно рахуються відсотки по кредитах або депозитах, таким чином навчаючись фінансовій грамотності», - розповідає Міністр освіти і науки України.

Сьогодні дитина у старшій школі вивчає 21 предмет одночасно, через що не може осягнути весь навчальний матеріал в повному обсязі. Тому школяр має право обрати напрямок, яким він прагне займатись: чи то природничо-математичний, чи гуманітарний.

Тепер, відповідно до навчального плану, школи обирають предмети для кожної дитини враховуючи її особливості та вибір.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #школьники #реформа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...