Декілька житлових будинків у Павлограді опинилися під загрозою підтоплення

У понеділок, 20 лютого, в Павлограді була проведена перевірка стану готовності дамб, шиберів та інших гідротехнічних споруд міста до повенів та паводків.

Про це повідомляють в прес-службі міськвиконкому.

20 лютого комісія під головуванням Олександра Радіонова, заступника міського голови, провела перевірку стану дамб, шиберів та інших гідротехнічних споруд міста. Перевірка проводилась відповідно до Плану основних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році у Павлограді.

Під час перевірки встановлено, що :

1)стан головної споруди, яка розташована в районі вулиці Надрічна, є задовільним. Стаціонарні закриваючі механізми шиберного пристрою відсутні. Підготовлені тимчасові дерев’яні щити оббиті металевим листом;

2)дренажно-паводковий канал «Привокзальний» в районі нафтобази штучно перегороджений у двох місцях тимчасовими земляними дамбами, що перешкоджають вільному витоку талої та дощової води з району «Хіммаш»;

3)існує загроза підтоплення талими водами п’ятиповерхових житлових будинків №2 та №4 по вулиці 35 Дивізії;

4)шиберний пристрій, розташований поблизу КП «Павлоградводоканал», через який проходять талі та ливневі води мікрорайону «Шахтобудівників», потребує додаткового комісійного обстеження та поточного ремонту;

5)при таїнні снігу спостерігається підтоплення приватних будинків по вулиці Луганській;

6)гідротехнічні споруди та дренажно-паводкові канали потребують систематичного обслуговування, розчищення від сміття, бруду та очерету.

В результаті перевірки були визначені першочергові та інші заходи. Їх необхідно виконати для безпечного проходження паводку та льодоходу в місті Павлограді.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
141 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов